Моряки з тральщика “Черкаси” приїхали в Черкаси (відео)

03 квітня 2014, 12:23

Екіпаж тральщика «Черкаси» – єдиного судна Військово-Морських Сил України, яке до останнього штурму залишалось під українським прапором, приїхав у Черкаси, інформує "Нова Доба".

- Самооборона від свого імені взяла під крило моряків із тральщика Черкаси. Їх заселили в готель "Україна", є в них трьохразове харчування. Це наші герої, і нам треба їм допомагати, - зазначила секретар штабу Народна самооборона Ірина Гаркавенко.

- Ми ще не знаємо точної кількості, але ми готові прийнять до 40 хлопців. Номер-люкс у готелі "Україна" коштує 549 грн., але в цьому випадку ми працюємо безкоштовно, - повідомив власник готелю "Україна" Михайло Щербінін.

- Нормально прийняли, добре зустріли, свої офіцери приїхали, забрали нас з вокзалу, привезли, нормально розселили. Сам я з міста Свердловськ Луганської області. Я збираюсь і далі служити нашим Збройним Силам, - розповів моряк із тральщика "Черкаси" Володимир.

- Я з Одеської області... Коли захоплювали, я був на вахті у моторному відділі, виконував накази... - Страшно було? - Не дуже, - розповів моряк із тральщика "Черкаси" Максим.

Вгору