Молодий черкащанин став переможцем “Чорноморських ігор – 2018”

29 липня 2018, 17:26

Владислав Федоряка, Чорноморські ігри - 2018

У суботу, 28 липня, у Скадовську завершився фінал "Чорноморських ігор - 2018". Переможцем в номінації "Хлопці - старша група" став черкащанин Владислав Федоряка, про це повідомляє "Обозрєватєль"

Оцінювало виступи конкурсантів журі, до складу якого увійшли відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Руслан Квінта(композитор, музичний продюсер), Олександр Пономарьов (народний артист України, співак, композитор), Альона Савінова (директор музичної школи А+, викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна(генеральний продюсер каналу “М1”), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор “Хіт Fm”), Роман Муха (продюсер телеканалу “М2”).

- Цьогорічний фестиваль кардинально відрізняється від попередніх: він більш масштабний. Відбір був жорстокий - конкуренція зросла вдвічі, а учасники стали набагато сильніші. Приємно бачити, що діти розвиваються та рухаються вперед. Вони починають працювати як справжні артисти і я впевнений, що згодом вони виступатимуть на одній сцені з професіоналами, - прокоментував Руслан Квінта.

А сьогодні відбудеться змагання за те, хто отримає Гран-прі фестивалю.

Коментарі

Вгору