Модель із Черкащини розповіла, як бореться із залежністю

22 лютого 2021, 22:35

фото з мережі

Фіналістка проекту «Супер Топ-модель по-українськи» Даша Майстренко на своїй сторінці в Instagram відверто зізналася, що «підсіла» на солодке. І з усіх сил зараз намагається позбутися цукрової залежності.

Модель зізналася, що сама не зрозуміла, як «влипла».

– За останній місяць у мене з’явилася якась невдекватна цукрова залежність! Я прекрасно розуміла, що нічого хорошого з цього не вийде, але «на честь свят» багато собі дозволяла. Спочатку це були healthy цукерки, пастила, потім чорний шоколад, горішки в шоколаді, молочні шоколадки… І так ця історія тривала місяць. У якийсь момент зрозуміла, що вже не хочеться абсолютно нічого, крім цукру. До того ж погіршилося моє самопочуття, постійна слабкість, червоні цятки на щоках, мішки під очима, запаморочення, молочниця, постійний голод (при тому, що нормальної їжі вже не хотілося), - розповідає Даша.

Але, незважаючи на все зростаючу залежність, модель знайшла в собі сили зупинитися і повністю виключити з раціону солодощі.

– Ну ось! 23.01 остаточно я відмовилася від солодкого. Зараз пишу цей пост і їм яблуко. Сподіваюся, так буде тривати ще довго! Зараз я виключила всі продукти з додаванням цукру, стевії, меду та інших підсолоджувачів, щоб знову не зірватися. Поки тримаюся! Мій стан значно покращився, хоча і минуло не так багато часу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору