МХП вручили канівській лікарні апарат ШВЛ (фото)

08 квітня 2020, 15:56

1200 одноразових масок, 700 респіраторів, 1000 пар одноразових бахіл, 450 медичних халатів, 100 експрес-тестів, 40 л дезінфектора… Ці та інші засоби індивідуального захисту для канівських лікарів разом з апаратом штучної вентиляції легень вручив вчора  медикам заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко та депутат Верховної Ради України Олександр Скічко.

Міський голова Канева Ігор Ренькас разом з лікарями справедливо розділили допомогу між трьома медичними закладами району – Канівською ЦРЛ, Канівським центром ПМСД та відділенням швидкої допомоги.  Всі вони мають гостру потребу в забезпеченні лікарів засобами індивідуального захисту під час контактування з хворими на коронавірус. 

Канівщина отримала  перший апарат штучної вентиляції легень, які МХП через Благодійний фонд «МХП–Громаді» закуповує для Черкащини у рамках взятих на себе головою правління МХП Юрієм Косюком зобов’язань перед Президентом  України Володимиром Зеленським у допомозі Черкащині. 

- Придбати апарати штучної вентиляції легень, які допоможуть рятувати хворих зі складними формами коронавірусу, зараз складно, оскільки вони у дефіциті.  Тому за особистої допомоги Олександра Скічка обладнання вдалося швидко придбати і доставити в Канівську лікарню, щоб за потреби апарат зміг допомагати в порятунку хворих,  зауважив Ігор Лещенко. – У цей складний час МХП не просто надає допомогу, а сприяє об’єднанню зусиль влади, бізнесу і громади, щоб з більшим ресурсом протидіяти страшній пандемії».

За підтримку місцевої медицини благодійникам подякував міський голова Канева Ігор Ренькас, головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник, директор Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Горьова та завідувач Канівської підстанції екстреної швидкої медичної допомоги Костянтин Глушко. 

Ще одну партію засобів індивідуального захисту Ігор Лещенко разом з директором ДП «Птахофабрика «Перемога Нова» Групи МХП Віктором Гринюком також передали Мошнівській районній лікарні у Черкаському районі. Загалом районна лікарня у Мошнах отримала 1700 одиниць первинної допомоги.

Нагадаємо, що МХП  спрямував 14 млн грн для запобігання поширення коронавірусу в Черкаській області і став ключовим партнером платформи «Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19», яка об’єднує зусилля бізнесу, влади і громади у протистоянні цьому захворюванню. Ще 55 млн грн МХП  додатково виділив для загальнодержавного фонду протидії коронавірусу. 

*партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору