Черкасці стурбовані через рефрижератор, який стоїть біля міського моргу (фото)

08 квітня 2020, 16:00

Про те, що 30-ти тонний рефрижератор уже другу добу стоїть біля моргу Третьої Черкаської міської лікарні повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці черкащанка Катерина Дубрава. Допис відразу викликав хвилю запитань у жителів міста.

скріншоти допису Катернини Дубрави у Фейсбуці

Заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос у коментарі для "Про все" зазначила, що рефрижератор придбали за кошти місцевих меценатів, грошей з міського бюджету на нього не витрачали.

- Є протокол, який ми повинні виконувати. Зараз на вулиці стає все тепліше, і якщо, не дай бог, у нас розпочнеться спалах епідемії місць у морзі може просто не вистачити, - говорить пані Бордунос.

Також заступниця міського голови запевняє, що причин для паніки у населення зараз немає. Контейнер не використовується за цільовим призначенням і стоїть вимкнений.

- Ми сподіваємося, що він нам і не знадобиться, але міська влада повинна реагувати та готуватися до найгіршого розвитку подій під час епідемії. Саме тому закуповуються і домовини, і спеціальні мішки, - каже Людмила Бордунос.

Коментарі

Олександр сказав:

Ну, з почином…

Роман сказав:

Щось не з того боку починають готуватися.
Може треба почати забезпечувати лікарів та медперсонал засобами захисту!

Ольга сказав:

100%. Мабуть, дешевше, щоб меценати не “заморачивались” із купівлею апаратів ШВЛ, засобів захисту і навіть ліків (які, виявляється, вже є – Японія нас включила до списку країн, яким надішлють ці ліки – Авіган, але чи дійдуть ці ліки до нас?), а просто закупили рефрижератор – буде куди людей складати… Сумно якось.

Маркіз сказав:

Російська рулетка:КТО на новенького!?!?

Лена сказав:

Лучше быть готовым ко всему. Хорошо, если не понадобится. А если понадобится? Бегать, как ужаленные, искать? Пусть стоит.

Алена сказав:

Насколько я знаю, похороны и кремацию ещё никто не отменял. Чисто психологически смотреть на “жильё для мертвецов” как-то жутковато. Не “лучше пусть стоИт”, а поставить Пану Бейну на КПП.

Леонід сказав:

А що після “нової пакості” комусь ще цікаво слухати, що говорить Бордуніс? По моєму, вона вже все сказала.

Валерий сказав:

Проще ничего не делать купить рефрижератор и ждать! Где маски,где средства защиты медикам,тесты наконец?

Вгору