Місто власними руками: золотонісці подали до мерії 30 проектів на ремонт вулиць у 2018 році

18 серпня 2017, 11:18

У Золотоноші продовжується реалізація програми «Місто власними руками». У її межах золотонісці спільно з міською радою ремонтують та освітлюють вулиці. Все – на умовах співфінасування. Тож на наступний рік у Золотоноші вже створені тридцять проектно-кошторисних документацій на ремонт вулиць.

- Зараз в рамках програми «Місто власними руками» у Золотоноші ремонтуються дві вулиці - Нагірна та Київська. Якщо матимемо перевиконання надходження по дорожньому фонду, то є велика ймовірність, що зможем зробити ще одну вулицю по програмі, - розповідає заступник міського голови Золотоноші Олег Масло.

Олег Масло нагадує, що програма "Місто власними руками" діє на умовах співфінансування: коштом мешканців вулиць  робиться проектно-кошторисна документація, а сам ремонт дороги – це вже зона відповідальності міської ради. Ремонт вулиць, говорить заступник, відбувається почергово. У більшості випадків ці вулиці досі не мали асфальту, тому йдеться про їхній капітальний ремонт.

- Проектно-кошторисні документації проходять експертизи. І дата експертизи і визначає, які вулиці ремонтуватимуться першими, а які  потім. Самовільно змістити чергу ми не можемо. Люди це розуміють і готові чекати, коли надійде черга на ремонт їхньої вулиці, - уточнює посадовець. – Зараз маємо вже близько тридцяти проектів, які замовили містяни, по ремонту вулиць на 2018 рік.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору