Міська влада відзначила нагородами черкаських рятувальників (фото)

10 липня 2018, 12:00

За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, безпосередню участь у ліквідації стихії, сьогодні, на початку виконкому керівництвом міста вручено почесні відзнаки співробітникам Управління ДСНС України в Черкаській області.

Зокрема, грамотою виконавчого комітету Черкаської міської ради нагороджено:

- колектив 1-ої рятувальної частини 2-го пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Черкаській області;
- колектив 2-ої рятувальної частини 2-го пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Черкаській області;
- колектив 3-ої рятувальної частини 2-го пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Черкаській області.

 Також за самовідданість, професіоналізм, проявлені при ліквідації наслідків надзвичайних подій, що неодноразово за період служби траплялися у м. Черкаси, зразкову службову дисципліну, активну участь у громадському житті міста та проведенні загальноміських заходів, а також із нагоди відзначення Дня Конституції України нагрудним  знаком  «За мужність і героїзм» нагороджено:
 - старшого водія 1 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону, прапорщика служби цивільного захисту Євгена Зуєва;
- начальника 1 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону, майора служби цивільного захисту Сергія Битяка.

 За багаторічну сумлінну  працю,  самовідданість, професіоналізм, проявлені при ліквідації наслідків надзвичайних подій,  що неодноразово за період служби траплялися в м. Черкаси, зразкову службову дисципліну, активну участь у громадському житті міста та проведенні загальноміських заходів медаллю «За сумлінну працю» нагороджено:

 - начальника групи організації заходів цивільного захисту 2 пожежно-рятувального загону (стаж служби з серпня 1980 року) Юрія Кривошея;
- начальника Черкаського міськрайонного відділу, підполковника служби цивільного захисту (стаж служби з серпня 1999 року) Андрія Хижняка.

 

Вгору