Я пенсіонерів не б’ю, – Бондаренко про побитого Радуцького

10 липня 2018, 11:25

Фото: Олександр Радуцький / Фейсбук

Сьогодні, після засідання виконавчого комітету, під час розмови у робочому кабінеті міського голови Черкас Анатолія Бондаренка останній, нібито, побив екс-секретаря міськради Олександра Радуцького. Про це останній повідомив на своїй сторінці у "Facebook".

Фото: Олександр Радуцький / Фейсбук

- Разом із депутатами міської ради Миколою Мирзою та Русланом Зорею зайшли до нього в кабінет, щоб дізнатися про продовження сесії. Більше 500 питань знаходиться на розгляді, але у відповідь отримав кулаком в обличчя від міського голови. Поведінку міського голови вважаю не адекватною. Цей пост у мене на сторінці я викладаю,щоб люди зрозуміли, чому в місті вбивають людей і, чому місто перетворилося на центр кримінальної України, - написав Олександр Радуцький.

Також у коментарі виданню "Про Все" Олександр Радуцький детальніше розповів, як все відбувалося.

- Ми зайшли з приводу сесії до кабінету міського голови. Також Руслан Зоря почав запитувати про МАФи, які встановлюються в місті і скільки це буде тривати. Анатолій Бондаренко почав грубити Зорі, потім Геннадій Шевченко почав виштовхувати з кабінету Зорю, до цього приєднався і міський голова. Я кинувся їх розбороняти і отримав через руку удар в обличчя, - розповів екс-секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький

Натомість міський голова в коментарю нашому виданню все спростовує.

- Вони зайшли сюди, хамили... Їх виштовхали в двері. Ніхто нікого не бив. Якби він отримав в обличчя, то він би такого не писав у Фейсбуці. А я пенсіонерів не б'ю, - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко

Тетяна сказав:

Зайвий раз бачимо, що всі ці “щурі” варті один одного. Радуцькому – ганьба. Міському голові теж не завадило б навчитися гарних манер.

Іван сказав:

Які вони нєженки. Впевнений що самі спровокували а потім бігом орать:рятуйте. Пошкрябаний Радуцький нагадує пошкрябаного Зорю, той місяць нив скрізь що його побили, а в самого просто з переляку соплі потекли.

Олександр сказав:

Цирк

Олена сказав:

А що ви хотіли від лисянського босяка? Культури? Розуму? Вам Одарич був не такий, а він і розумний був, і інтелігентний. Тепер маєте “вихідця із народу”. У кого є кулаки, навіщо їм розум? Люди мають таку владу, на яку заслуговують. Тепер не скаржіться.

Виктор сказав:

Пи@#&ы оба!!!!

Квентін Буратіно сказав:

Згадалося:”На планете Консервных банок подрались банки с тушенкой”.Цирк на дроті. Точніше дит.садок “а він мене перший вдарив!!!”

Вгору