Міліція про вчорашнє “замінування”: черкащани стали пильнішими

08 вересня 2015, 12:27

0627ab2ffe8c78e7d591e59e6ac34b38_XL

Вчора бійців вибухотехнічної служби УМВС України в Черкаській області підняли по тривозі. Близько опівдня на лінію “102” надійшло повідомлення від черкасців про підозрілий предмет, залишений невідомими особами в центрі міста біля Соборної площі, інформує Черкаський край.

Як повідомили в СЗГ УМВС України в Черкаській області, територію навколо знахідки оточили міліціонери, прибула вибухотехнічна служба. На щастя, знахідка виявилась безпечною. Підозрілий предмет — брусок, обмотаний ізоляційною стрічкою не був вибуховим пристроєм. Що це було? Чийсь недолугий жарт чи перевірка на дієвість і оперативність українських спецслужб? На це питання шукають відповідь відповідні служби.

Однак, варто відзначити, що упродовж останніх місяців пильність звичайних городян значно зросла. Ще у лютому на залишений без нагляду пакет на зупинці громадського транспорту протягом сорока хвилин ніхто не звертав увагу. Але тепер черкащани повідомляють правоохоронцям про будь-який підозрілий предмет. Кількість таких повідомлень зросла. Щоправда, зазвичай, в полі зору опиняються забуті громадянями сумки з речами тощо.

Будь пильним, і твої вороги не зможуть завдати удару зненацька. Цю військову мудрість вже опанували черкащани.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору