Міліціонери Черкащини привітали ветеранів з Днем Перемоги

09 травня 2014, 16:10

Правоохоронці не забувають про великий подвиг ветеранів, що боролися за мир та спокій на рідній землі в ході кровопролитних боїв Великої Вітчизняної війни. З кожним роком ми віддаляємося все далі від тих буремних подій, але світла пам'ять про подвиг нашого народу залишається в серцях навічно.

Так, цього року працівники міліції на чолі з начальником Управління Владиславом Пустоваром завітали до осель пенсіонерів ОВС – ветеранів Великої Вітчизняної війни та привітали їх з наступаючим святом. Правоохоронці вручили ветеранам квіти, листівки і продуктові набори.

Ветерани з неприхованою радістю зустрічали правоохоронців. Сивочолі чоловіки запрошували гостей до своїх осель, де ділилися з ними фронтовими спогадами, згадували товаришів, обговорювали буденне.

Владислав Пустовар разом з керівництвом управління кадрового забезпечення привітав ветеранів з наступаючим святом та побажав їм міцного здоров’я на довгі роки.

Ветерани були надзвичайно вдячні працівникам міліції за такий візит і проводжали їх словами вдячності та побажаннями успіху в роботі на правоохоронній ниві.

Шановні ветерани, своєю свободою ми зобов’язані Вашому подвигу! Бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття, адже Ви залишаєтесь для нас живою легендою, людьми, що змогли змінити хід історії і увіковічнили свої імена величним вчинком! Дякуємо за Перемогу!

За інформацією прес-служби УМВС України в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору