Методист Черкаського інституту післядипломної освіти педпрацівників стала учасницею освітнього семінару в Китаї

07 травня 2018, 18:57

У місті Цзіньхуа в Китаї відбувся Міжнародний освітній семінар «Excellent Teachers Training”, учасниками якого стали представники майже 60 країн світу. Програмою заходу передбачено аналіз Національної стратегії розвитку системи освіти КНР, ознайомлення з кращими освітніми практиками, професійні дискусії та рефлексії, обмін міжнародним досвідом для формування простору нового мислення та впровадження освітніх реформ країн учасників.

Учасниками семінару стали троє українських освітян. Серед них - методист іноземних мов Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Тетяна Пахомова. Поїздка вібдулася за підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації.

Інформацію та досвід, отримані під час Міжнародного семінару, освітяни-учасники заходу поширять серед своїх колег на місцях. Адже участь у такому семінарі українських освітян відкриває нові можливості розвитку, механізми, досвід, який сьогодні є надзвичайно важливим в умовах реформування освіти України та впровадження Нової української школи.

За повідомленням Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Вгору