Чому в Черкасах знову немає чим дихати? (відео)

25 вересня 2020, 10:20

Зранку в місті Черкаси немає чим дихати. Їдкий дим проникає в усі щілини квартир та будинків  містян. Найбільше задимлення  відчувається в районах від аеропорту і до центру. Це димить вигоріле стихійне звалище обрізків деревини та іншого сміття.

Нагадаємо, що його загорання сталося напередодні на площі більше 7000 м2. Тоді воно вигоріло вщент.  Директор Інституту природничих і аграрних наук ЧНУ Максим Гаврилюк припустив, що судячи  з чорного диму горіла неорганіка, по типу автомобільних шин, пластику. Це синтетичні речовини, що при згоранні виділяють канцерогени, які провокують онкологічні та інші тяжкі захворювання.  

Подібні пожежі у місті Черкаси трапляються щороку.  Так  було минулого, позаминулого  і у попередні роки.  

Але міська влада замість того, щоб вирішувати проблеми зі стихійними сміттєзвалищами   та створювати сучасні технології переробки сміття, вирішила знову перекласти свою  вину  «з хворої голови на здорову». У щорічних сміттєвих пожежах піарники діючого міського очільника звинувачують ... вгадайте кого?  Партію «Слуга народу»!

Уява мерського  оточення  дійшла до абсурду: мовляв усі останні роки партія «Слуга народу» підпалює смітники, щоб «підставити» «нещасного» міського голову!

Можливо мер намагається сою злочинну недбалість перекрити відвертою брехнею. Чи є тут здоровий глузд і скільки це може продовжуватись? А може мер просто злякався, адже до його протиправних  дій в Черкасах з`явилась реальна опозиція -  партія «Слуга народу»?

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору