Мера Черкас визнали «Міським головою року»

20 січня 2020, 13:04

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко потрапив у список кращих українських професіоналів у номінації «Міський голова року» (великих міст) загальнонаціональної програми «Людина року», – повідомляють в Черкаській міській раді.

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» повідомила, що 15 січня 2020 р. підведені підсумки експертного опитування за 2019 рік. Висвітлено імена кращих українських професіоналів, які за свої досягнення у 2019 році визначені лауреатами 24-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2019». Серед них – і Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко

Відповідну інформацію можна знайти на сайті Програми

Довідково: загальнонаціональна програма «Людина року» заснована в 1995 році та передбачає присудження титулу «Людина року» в Україні за професійні і суспільно значимі досягнення. Лауреати та переможці програми визначаються шляхом експертного опитування. Експерти програми – це авторитетні представники державних, недержавних, суспільних організацій, союзів, асоціацій, фондів, засобів масової інформації. За 24 роки існування загальнонаціональної програми володарями почесного титулу «Людина року» стали 428 переможців в національних номінаціях і 131 володар міжнародних і спеціальних премій програми. Цьогоріч нагородження лауреатів пройде 21 березня в столиці нашої держави.

Коментарі

Вгору