У технічний колодязь по Піонерській провалився собака (відео)

16 січня 2016, 11:44

3

15 січня, близько 14-ї години, диспетчер 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини від людей, що мешкають у Шполі на вулиці Піонерській, отримав інформацію про собаку, яка на їхній вулиці потрапила до технічного колодязя «Укртелекому».

Про це повідомляє прес-служба УДСНС України в Черкаській області.

Місцеві жителі також повідомили, що впродовж двох днів, відколи собака потрапила у пастку, декілька разів намагалися власними силами звільнити чотирилапого «друга», проте за відсутності належної драбини їм це не вдалося.

Рятувальники, прибувши на місце виклику, розклали висувну драбину та спустилися до собаки. Після поверхового огляду тварини на предмет пошкоджень, співробітники ДСНС закріпили на собаці рятувальний ремінь та, обв’язавши страхувальною мотузкою, підняли її з триметрової глибини на поверхню.

По завершенні робіт співробітники ДСНС накрили підручними засобами горловину колодязя та повідомили про подію власників технічної споруди.

Приємно, що після порятунку собака отримала місцеву прописку,  адже її забрали до себе на подвір’я небайдужі свідки події.

Коментарі

Вгору