Мер Черкас анонсував конкурс на посаду директора департаменту фінансів

22 березня 2019, 21:43

Мер міста Анатолій Бондаренко анонсував конкурс на посаду директора департаменту фінансів Черкаської міської ради.

Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбук".

“На посаду директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради буде проведено конкурс. Чекайте на більш детальну інформацію найближчим часом”, – написав мер.

Нагадаємо, що після ухвалення змін до міського бюджету на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради 20 березня між заступником міського голови Черкас Юрієм Ботнаром та директором департаменту фінансової політики Наталією Джуган виникла чергова суперечка.

У ході словесної перепалки чиновниця назвала Ботнара "ідіотом" і покинула залу засідань. Відреагувавши на це міський голова доручив провести службову перевірку щодо коректності висловлювань Джуган та застосувати до неї заходи дисциплінарного впливу.

Наступного дня директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган написала заяву на звільнення, а міський голова Анатолій Бондаренко її підписав.

З її слів, при написанні заяви на звільнення вона мотивувалася тим, що не збирається брати участь у порушеннях бюджетного законодавства, які вчиняють заступники Анатолія Бондаренка.

Читайте такожГоловний фінансист Черкас розповіла про зміни до Бюджетного кодексу України.

Коментарі

1 сказав:

только Боднара

Вгору