Мене розриває від почуттів, – Винник поділився відвертими фактами з життя

15 грудня 2017, 23:27

Фото: РБК-Україна.

Чи припускав співак, що після успішного старту кар'єри в Німеччині стане зіркою в Україні, про що мріяв у дитинстві і де його випадково можна зустріти у повсякденному житті - в ексклюзивному матеріалі Styler За останні роки популярність співака Олега Винника стала рости в геометричній прогресії. Про це говорять повні аншлаги на його концертах, його пісні, що звучать по радіо, ТБ і навіть з вікон проїжджаючих таксі. Олег став справжнім улюбленцем жіночої аудиторії. Після того, як він зайняв суддівське крісло шоу "Х-Фактор" (СТБ), все менше залишилося тих, хто ще не чув ім'я Олега Винника і не знайомий з його творчістю. Олег - це, мабуть, один з найбільш харизматичних артистів України, про якого завжди говорять з трепетом і коханням. Styler вдалося поспілкуватися з Олегом Винником. Поговорили про його ставлення до образу "секс-символа", який постійно приписують співакові ЗМІ, дізналися, що він думає про свій вік (в наступному році артисту виповниться 45 років - ред.), а також з'ясували, що Олег ніколи не буде робити ні за які гроші.

Про образ секс-символа

Олег, вас в Україні як тільки не називають: і "улюбленець жінок", і "містер щастя", і "головний серцеїд країни". Можливо, пам'ятаєте, коли саме і чому образ "секс-символа" прив'язався до вас?

Я така людина за своєю природою. Трапляється, побачу на вулиці красиву дівчину і, буду відвертий, мене розриває від почуттів. Часом, складно впоратися зі своїми емоціями. Але я бажаю собі мати відчуття, від яких готовий злетіти. Я хочу це відчувати, хочу любити. А потім за допомогою пісень передавати цю любов своєму слухачеві і глядачеві. Погано, коли ти згораєш від почуттів. Тому потрібно встигнути поділитися ними з людьми. Ось в цьому і є "секс-символ".

Як реагуєте на публікації в ЗМІ, коли вас так називають?

Деякі перебільшують... А деякі "пришивають" мені якісь ярлики, порівняння з кимось... Замість того, щоб спробувати зрозуміти, послухати мої тексти, а потім вже робити висновки. Це ж так просто і очевидно.

Ваші шанувальниці, які побували хоч на одному концерті, кажуть, що слухають вас як зачаровані. Як думаєте, вся справа в музиці, піснях, або все ж в харизмі і внутрішній енергетиці, яку ви передаєте в зал?

Можливо, це прозвучить банально, але вся справа в почуттях, в любові. Цим я завдячую своїм батькам. Саме вони навчили мене ділитися тим найдорожчим, що у тебе є. Я часто кажу своїм підопічним на шоу "Х-Фактор": "Не думайте про себе, коли виходите на сцену. Подумайте, для чого ви це робите. На вас дивляться люди. На вас лежить велика відповідальність, щоб ні в якому разі не образити людину інформацією, яку ви їм надаєте".

Що для артиста на сцені найголовніше?

Зуміти впоратися зі своїми внутрішніми емоціями, переживаннями і віддати людям все найкраще, що в тебе є. Адже глядач не знає, які перипетії відбуваються сьогодні в твоєму житті. Може хтось настрій зіпсував, а може більш серйозні проблеми. Не можу забути мить, коли мені повідомили, що мій друг дитинства, з яким ми виросли, вчилися разом у школі, училищі культури, через місяць після свого весілля загинув. Я як раз грав роль Жана Вальжана. Мені подзвонили і сказали, що друга більше немає.

Це найскладніше – перебороти свої емоції і гідно виступити, не показуючи глядачеві, що твориться у тебе всередині.

Про вік

Вам у наступному році буде 45 років. З додаванням років помічаєте за собою якісь суттєві зміни (як в особистому, так і в творчому плані)? Наприклад, змінюється світогляд, характер, інтереси, відповідно репертуар пісень. Мені завжди говорили, що після сорока чоловіки міняються. Я особливо не помітив. Хіба що досвіду стало більше, і я почав ставитися відповідальніше до самого себе. Звичайно, з віком ми стаємо більш сентиментальними, ранимими, інакше сприймаємо ті чи інші речі, вчимося кожен божий день, вже не витрачаємо час на непотрібні емоції. Зрештою, не будуємо ілюзій. Але я ніколи не скажу, що постарів (посміхається).

Не можу не запитати, так звана криза середнього віку торкнулася вас? Що взагалі думаєте про цей період?

Не думаю, не буду думати і не хочу (посміхається). Навіщо над цим перейматися? Це ж класичний хід життя. Ми не станемо молодше, тільки можемо залишатися молодими в душі. У любові немає віку. Якщо людина любить, вона буде з кожним роком розквітати все більше і більше. Не варто звертати увагу на зморшки, говорити про те, що ми старіємо і перестаємо бути потрібними. Неправда! З роками ми стаємо все цікавіше, глибше і корисніше один для одного.

Що порадите чоловікам, які впали в депресію з наближенням 40-річчя та втратили нитку буття.

Взяти себе в руки!

У чому ваш головний секрет молодості?

Радіти життю, любити його та оточуючих. Коли ми робимо добро іншим, отримуємо користь для себе. Злих людей видно здалеку. У них більше комплексів і страхів, як наслідок – більше зморшок. Буває зустрінеш 80-тирічну бабусю, про неї кажуть: "Божий одуванчик". На її обличчі світла посмішка, яку вона випромінювала все життя. Ось і весь секрет молодості. Несіть в світ добро і любов

Про мрії

Озираючись у минуле, на той час, коли ви тільки ступили на тернистий шлях до слави, чи уявляли ви тоді, що після блискучого старту кар'єри оперного співака в Німеччині повернетеся до України і станете зіркою естради?

Так, я відчував це, навіть бачив уві сні, як стою на сцені в рідній країні і співаю для своїх земляків рідною мовою. Пригадую, коли вперше побував у Німеччині на концерті своїх нинішніх колег, подумав: "Олег, ти так само можеш. Сцена - це твоє". Я розумів, що рано чи пізно вийду на сцену своєї країни. І хоча згодом усе виявилося не так просто, спочатку багато хто мене не зрозуміли: хто я такий, що робив за кордоном, на яких майданчиках виступав. У якийсь момент зневірився в тому, що зможу досягти бажаного крізь всю цю призму нерозуміння. Але, слава Богу, поруч були люди, які довгий час жили в Україні, підтримали мене і все вийшло.

Всі дитячо-юнацькі мрії встигли втілити?

Ні, я хотів стати космонавтом (сміється). Хоча, можливо, для когось сцена – це космос... В такому випадку все вдалося (посміхається).

Є ще щось в вашому "списку бажань" (Wish List), що ви ще не зробили/купили/виконали/відвідали (якщо у вас є такий)?

Є, але я не хотів би розповідати про ці речі, тому що всі вони можуть здійснитися. В нашому житті можна всього досягти, просто потрібно до всього мати адекватний підхід

Про життя артиста

На ваш погляд, що першочергово для артиста в даний час? Це, можливо, ротація на радіо, мільйони в ютуб, аншлаги на концертах...

В першу чергу, потрібно відчути ринок, відкинути всі свої бажання і більш конструктивно підійти до справи. Важливо об'єктивно оцінити, що ти створюєш і де ти, які в тебе можливості. Я розумів, які пісні пишу, поспілкувався з професіоналами, зібрав інформацію, все зважив, послухав себе. Для кожного артиста є своє місце. Головне визначити його. Наприклад, можна випускати батон, який їдять і люблять, а можна – вишуканий хліб з повноцінного зерна, який у тебе купить твоя людина. Потрібно відчувати цю межу від "батона" до "оригінального низькокалорійного хліба".

Бути артистом, що активно гастролює по країні, – це колосальна праця: переїзди, репетиції, віддача на самому концерті. Як знімаєте напругу і втому після концертів?

Тільки з допомогою сну, якого, на жаль, у мене дуже мало. Я так дорожу тими моментами, коли можу, нехай навіть на кілька хвилин, закрити очі і відключитися. Глибоке занурення в сон надає сили. Це що стосується відпочинку. Якщо ж говорити про зміну діяльності – люблю риболовлю, але рідко на ній буваю. Шопінг – дуже непогана річ. Я не часто ходжу по магазинах, але щось в цьому є.

Чи є якісь табу у вашому житті? Щось таке, що ви ніколи не будете робити ні за які гроші.

Ніколи не зможу зрадити свою батьківщину. Звичайно, я їздив по світу, ставив перед собою мети заробити гроші, вивчити іноземну мову, отримати роль, досягти певних вершин. Але це не означає, що я вирішив покинути свою країну і ніколи сюди не повертатися. В моєму розумінні такого не може бути апріорі. Я вважаю, що людина повинна набиратися досвіду, при цьому не змінюючи самому собі.

У повсякденному житті є ймовірність зустріти Олега Винника десь в супермаркеті або в метро, скажімо?

В метро - немає. Але ось нещодавно після репетиції мені захотілося хурми, і ми з директором вирішили заїхати в супермаркет. По ходу справи згадав, що вдома порожній холодильник. Тому поки ми бігали від одного відділу до іншого, всі інші покупці забули за чим прийшли (посміхається). Мені, звичайно, було трохи незручно, що я "поламав людський план", тим не менш дуже раціонально і швидко скупився (сміється).

Любите гучні компанії друзів або віддаєте перевагу проводити тихі і спокійні вечори?

В цілому, я не "тусовщик". Але іноді відвідую гучні вечірки, коли в мене є настрій посидіти, поспілкуватися, а може бути навіть потанцювати. За останні п'ять-шість років я встиг два рази круто повеселитися в нічному клубі (сміється).

І завершуючи нашу розмову, хотілося б почути від вас поради, як досягти успіху в українському шоу-бізнесі, враховуючи всі підводні камені і перешкоди.

Робіть свою роботу і вірте в те, що ви робите. При цьому, потрібно чітко розуміти, для кого і для чого ви творите. Вимкніть свої агресивні амбіції, прислухайтеся до порад професіоналів, але робіть це вибірково. У своєму житті я довго шукав людей, які могли б мені щось порадити. Прожив десятки років і тільки зараз зустрічаю тих, хто мислить так само, як і я, і розділяє мої переконання.

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору