Майже 1000 безробітних знайшли роботу в ПАТ «Лебединський насіннєвий завод»

12 листопада 2020, 16:03

vote responsibly

Фахівці Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості активно взаємодіють з місцевими роботодавцями, вивчаючи їх потребу в кваліфікованих кадрах.

Одним із активних партнерів-роботодавців сфери сільського господарства є ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» та його філії.

vote responsibly

LNZ Group — український вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві і зернотрейдерській діяльності. Утворений він на базі Лебединського насіннєвого заводу. Компанія обробляє 80 тисяч гектарів землі та має більше 3 тисяч працівників у сезон. До складу LNZ Group входять 33 агрофірми, спеціалізований завод з виробництва кукурудзи, багатофункціональний завод з виробництва насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшника, льону. Компанія має 2 елеватори та власний митний склад.

За словами  директора з виробництва Валерія Булаєва, найголовнішим переродженням підприємства стало відходження від вирощування насіння буряка, переобладнання половини технічної лінії під очищення інших сільськогосподарських культур та застосування  сучасного устаткування в цеху протруювання. Інженери та технологи заводу неодноразово відвідували Німеччину, Австрію та інші європейські країни, переймаючи передовий досвід, та впроваджували його на власному підприємстві

Завдяки співпраці з районною службою зайнятості протягом 2019-2020 років ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» та його філії, такі як: ТОВ «ЛНЗ», СТОВ «ЛНЗ-Агро», ТОВ «ЛАК», ФГ «КДВ» прийняли на роботу 994 безробітних громадян. Окрім цього, за потреби роботодавця, організовувались роботи тимчасового характеру.

- Холдинг є бюджетоутворюючим для місцевої громади. Показує приклад інноваційного господарювання. Це дає можливість створювати нові робочі місця. Ми, у свою чергу, завжди відкриті до співпраці та докладаємо максимум зусиль, щоб задовольнити потреби роботодавця та надавати якісні сервісні послуги, - розповів директор районної філії Ігор Мусюра.

За інформацією пресслужби Шполянської районної філія ОЦЗ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору