Мама і бабуся “запроторили” уманчанина за грати

10 листопада 2014, 18:07

3d584ee14e_160356

28-річний уманчанин перебував на випробувальному терміні за скоєння крадіжок. Суд дав молодику шанс на виправлення, проте рідні, мама та бабуся, зробили все, аби хлопця посадили за грати.

Про це повідомляє Вечірня Умань з посиланням на Уманський підрозділ кримінально-виконавчої інспекції.

Чоловік стояв на обліку в Уманського МП КВІ. Проте стати на шлях виправлення йому завадили…рідні.  Молодик вживав оковиту та знову вчинив новий злочин.

Все це ставалося завдяки мамі та бабусі, які  часто випивали.  Вони разом із хлопцем у вечірній час розпивали пляшку горілки й викликали наряд міліції, аби звинуватити 28-річного парубка у ряді правопорушень, - розповідає інспектор Уманського МП КВІ Олена Корж. - На основі цього, хлопця неодноразово затримували правоохоронці, і рідні таким чином збувалися сина та внука.

Через вживання оковитої молодик не виконував обов’язків, які були покладені на нього судом, не ходив на реєстрацію. Тому було вирішено направили його справу до суду для скасування  випробувального терміну.

На судові засідання уманчанин з’являвся у нетверезому стані. Через що часто не розумів про що йде мова, і про що його запитують.  Тому на третьому судовому засіданні було вирішено позбавити волі 28-річного уманчанина. Держава дала шанс не потрапити за грати, але засуджений цим шансом не скористався.

Поділитись

Коментарі

Вгору