Рада товаровиробників Уманщини витратила 635 тис. грн на допомогу бійцям АТО

10 листопада 2014, 19:00

IMG_6045

Рада сільськогосподарських товаровиробників Уманщини допомагає бійцям АТО із серпня. За цей час вони витратили на гуманітарку 635 тис. грн. Допомагають волонтери і військовим, і пораненим, і родинам загиблих. Кажуть, що на цьому зупинятися не будуть та готові допомагати кожному, хто до них звернеться, пише Вечірня Умань.  

- Біда не каже, коли приходить. Так сталося, що в нашій країні війна, - розповідає радник голови Уманської райдержадміністрації Петро Шаповал. – Із самого початку АТО ми з Ярославом Скусом почали стукати у всі двері, аби допомогти нашим бійцям. І першими, хто відгукнулися, це Рада сільськогосподарських товаровиробників Уманського району. Вони зібрали кошти і ми разом почали працювати.

Працювали новоспечені волонтери дуже оперативно.  Відправили 10 тонн гуманітарки жителям Сходу, взяли під свою опіку Уманський взвод Національної Гвардії, виділили по 20 тис. грн. трьом пораненим бійцям Уманського району, забезпечили необхідними речами уманських військових Горно-піхотної бригади, 30 бригади Новоград-Волинська, 95 окремої високо мобільної десантної бригади.

- Ми працювали дуже швидко. Робили все в короткі терміни. Телефонували до хлопців, запитували що їм потрібно і вже за день-два висилали їм необхідні речі, - звітується Петро Шаповал. – Відправили не одну тону гуманітарної допомоги жителям Сходу, допомогли раненим бійцям та сім’ям загиблих бійців.

Мешканці Уманщини звертаються до Ради сільськогосподарських товаровиробників Уманського району  за допомогою через голову Уманської райдержадміністрації Ярослава Скуса. На його ім'я пишуть заяву із проханням про допомогу, а він передає її волонтерам.

- До нас надходять звернення він громадян, ми їх розглядаємо та передаємо Раді товаровиробників Уманщини, - продовжує Петро. – Ми допомагаємо всім, хто до нас звертається. І жителям району, і жителям міста. Не можна зараз ділити на «наш»  і «не наш». Допомагати потрібно всім. Надіємося, що ми зможемо врятувати ще не одне життя.

Поділитись

Коментарі

Вгору