Маленьких черкащан запрошують до археологічного музею на безкоштовні майстер-класи

18 травня 2024, 11:22

До Міжнародного дня музеїв черкащан запрошують відвідати безкоштовні майстер-класи до міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини.

Майстер-класи розпочнуться сьогодні, 18 травня, з 12.00 і триватимуть протягом цілого дня.

"У цю суботу, о 12.00, в новому приміщенні археологічного музею і перед ним розпочнеться грантова культурна подія “Популярна археологія для дітей”, котра складатиметься з відкриття першого Ігрового залу нової розширеної експозиції нашого музею, безкоштовних майстер-класів: археологічні 2D пазли “Збери розбитий горщик” та “Неолітичне стрічкове ліплення посуду”. Окрім археопазлів Ігровий зал містить різноманітні експонати та прикрашений низкою фотопанно на археологічну тематику", - йдеться в анонсі заходу.

Нове приміщення музею знаходиться у центрі Черкас за адресою: вул. Гоголя 222.

Археопазли – це плоскі глиняні моделі археологічних посудин різних епох, різних форм і оздоблені різночасовою орнаментацією. Відвідувачі матимуть можливість власноруч зібрати модель давньої посудини, орієнтуючись на форму та орнамент, та відчути себе археологом-реставратором. Всього буде задіяно 12 археопазлів, з них 4 нових, щойно створених, котрі представлять публіці специфіку ще 4-х епох нашої давньої історії.

За інформацією Черкаського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору