Майже на 40% подешевшає вартість деяких документів для черкащан

15 травня 2014, 08:32

Заступник Міністра внутрішніх справ повідомив, що зміни в ціні торкнуться посвідчень водія, техпаспортів на транспортні засоби, а також вітчизняних та закордонних паспортів громадян України.

За його словами, зниження ціни пов’язане з тим, що відтепер посвідчення водіїв та інші документи суворої звітності виготовлятиме Національний банк України.

– Сьогодні Міністерство внутрішніх справ України передало всі функції щодо виготовлення посвідчень водіїв так і інших документів суворої звітності Національному банку України. Хочу констатувати, що при виробництві підприємством «ЄДАПС» посвідчення водія коштувало 198 гривень, то тепер – 114 гривень, а це менше на 40 відсотків їх вартості. Стільки ж коштуватиме і техпаспорт, – зазначив Сергій Чеботар.

За його словами, найближчим часом такі зміни відбудуться і у сфері виготовлення паспортів.

– Думаю, така тенденція буде і у виготовленні як українських, так і закордонних паспортів, і ціна на них буде значно нижча, – зазначив заступник Міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, нещодавно в.о. начальника Управління ДАІ УМВС України в Черкаській області Ярослав Чубатюк повідомив, що незабаром в Центрах надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів по обслуговуванню Черкаської області, з’являться бланки посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію ТЗ. Вони матимуть інший дизайн та кращу ступінь захисту, їх буде дуже складно підробити, а термін їх використання буде в кілька разів більший.

За інформацією прес-служюи МВС України

Поділитись

Коментарі

Вгору