В Умані подорожчає проїзд, на скільки – невідомо

14 травня 2014, 21:01

Уманські перевізники звернулися до міської ради із проханням підвищити вартість проїзду. Економічний відділ вже почав розглядати це питання, інформує "Вечірня Умань".

Коли і наскільки подорожчає проїзд поки що невідомо. Перевізники міста довго “трималися” після підвищення цін на бензин. В Умані чи не останні в Черкаській області почали обговорювати питання збільшення ціни на проїзд. Проте за результатами нашого опитування більшість уманчан виявилися незадоволеними такою новиною.

Нагадаємо, підвищити проїзд з наявних 2,5 грн. до 4 грн. вимагають перевізники і в Черкасах. Міська влада пропонує компроміс у 3 грн.

Поділитись

Коментарі

vadim сказав:

Повідомити про всіх хабарників можна тут http://habaram.net
Шановні громадяни України!
Скажемо «Стоп Корупції та Несправедливості»
Напишіть та надайте дані про чиновника-корупціонера чи будь – який інший факт порушення прав людини у Вашому рідному селі чи місті, об’єднуйтесь заради досягнення спільної мети-справедливої, прозорої, демократичної країни.
Ти – громадянин України, Ти гідний чесного та демократичного суспільства, яке на даний час знаходиться в жахливому корумпованому стані, лише об’єднавшись суспільство зможе гідно протистояти корумпованим органам влади, які зі своєї сторони повинні сприяти розвитку суспільства, а чиновники – корупціонери діють виключно в своїх власних інтересах.
Якщо, ТИ не байдужий до майбутнього своєї країни і бажаєш захищати свої інтереси та інтереси своїх близьких:
Винеси на загальне обговорення корупційну діяльність свого населеного пункту!
Ссылка http://www.habaram.net

Вгору