У Черкасах бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію автомобіля коштуватимуть значно дешевше

13 травня 2014, 09:58

Незабаром в Центрах надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів по обслуговуванню Черкаської області, з’являться бланки посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію ТЗ. Вони матимуть інший дизайн та кращу ступінь захисту, їх буде дуже складно підробити, а термін їх використання буде в кілька разів більший.

Про це написав в.о. начальника Управління ДАІ УМВС України в Черкаській області Ярослав Чубатюк у Facebook.

Собівартість цієї продукції буде значно нижчою, обидва документи обходилися автомобілістам по 198 гривень, а на сьогодні кожен з цих бланків буде коштувати по 108 гривень.

На сьогоднішній день, в центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування м. Черкаси та районних центрів Черкаської області, великих навантажень немає. Тому зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб можливо протягом 30-40 хвилин, чи без черги здійснити процедуру обміну посвідчення водія.

До Державтоінспекції Черкаської області останнім часом звертаються громадяни з інформацією про шахраїв, які пропонують за окрему платню прискорити процес реєстрації чи перереєстрації ТЗ та надання, так званої, «допомоги».

ДАІ Черкащини закликає! не сприяти даному правопорушенню та не заохочувати шахраїв.

Працівники центрів надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування Черкаської області в повному обсязі виконають свої професійні обов’язки, нададуть безкоштовні консультації та посприяють в проведенні будь-якої операції з реєстрації ТЗ чи обміну посвідчення водія.

Якщо Вам пропонують послуги шахраї просимо звертатися в Управління ДАІ.

Поділитись

Коментарі

Вгору