Майже дві тисячі студентів отримали дипломи черкаського вишу (фото, відео)

24 червня 2017, 15:18

Вальс випускників під звуки саксофона, «Рушники» від ансамблю «Черкащанка», танці й пісні на Університетській площі — таким запам’ятається випускникам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького випуск-2017, інформують в прес-службі вишу.

Вітаючи випускників, ректор Олександр Черевко зазначив, що Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького святкує 92-й випуск. 1190 студентів денної форми навчання отримують дипломи бакалаврів, спеціалістів і магістрів за 53 спеціальностями. Він подякував випускникам за те, що кілька років тому вони прийняли правильне рішення і переступили поріг Черкаського національного, за те, що упродовж цих років було досягнуто разом. Висловив вдячність їхнім батькам, викладачам та всьому колективу університету.

— Ці роки пройшли для вас недарма, ви пам’ятатимете їх упродовж усього життя. Пам’ятатимете студентське братство та горизонти, які відкриваються перед вами. Ми пишаємося вами, адже ви — переможці в усьому. За цим стоїть серйозна робота — і ваша, і ваших викладачів. Будьте гідні називатися українцями, прославляйте Черкаський національний університет! Успіхів вам в омріяному вами щасливому житті!

Від імені випускників подякувала викладачам, батькам, колективу, одногрупникам і однокурсникам Інна Дика, випускниця ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, голова студентської ради інституту, переможниця конкурсу «Перший крок до успіху-2016», стипендіат академічної стипендії імені Михайла Грушевського.

Привітали випускників зразковий художній танцювальний колектив Черкаського багатопрофільного молодіжного центру «Театр танцю “ТАІР”», університетські мистецькі колективи —  вокальні гурти «Жива музика», «Серця трьох», ансамбль народного танцю «Черкащанка».

Випускники теж підготували подарунок усім учасникам урочистостей — вальс. Особливої зворушливості йому надав саксофон. На завершення свята кулька «Випускник ЧНУ-2017» здійнялася у небо над університетом. 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору