Майбутня перша леді: цікаві факти про Марину Порошенко

26 травня 2014, 19:45

Хто вона перша леді України? Редакція ТСН.ua дізналась декілька цікавих подробиць із життя Марини Порошенко.

Вже кілька днів у соцмережах жваво обговорюють майбутню першу леді України Марину Порошенко. До цього часу про неї було не багато інформації. Ч

Марина - не дуже публічна особа і, зазвичай, на всіляких світських тусовках з'являться в компанії чоловіка, який зараз, згідно з попередніми даними ЦВК, знаходиться за крок до президентства.

Біографія

Народилася в 1962 році. Вона старша за Петра на три роки.

Батько Марини Порошенко обіймав посаду заступника міністра охорони здоров'я УРСР.

Марина Порошенко - лікар-кардіолог, кандидат медичних наук (до речі, автор першої в незалежній Україні дисертації). Свого часу відмовилась від кар'єри заради подружнього життя та виховання

дітей, яких в родині Порошенків четверо. Старшому Олексію вже 29 років (минулого року одружився), двом донькам-близнюкам Євгенії та Олександрі - 14 років, а молодшому Михайлу - 13.

Родина

Марина називає молодшого сина Міка.

Марина Порошенко народжувала Євгенію, Олександру та Михайла в присутності Петра. Під час перших пологів чоловік був у армії.

Куми Марини та Петра Порошенка — Віктор Ющенко та Оксана Білозір.

Зі слів майбутньої першої леді, вона ніколи не жалкувала, що присвятила себе родині, замість будувати кар'єру.

Сім'ю Порошенків вважають однією з найміцніших в українському політикумі. Усі головні свята родина відзначає виключно разом.

Петро Порошенко дарує дружині на день народження подорож. Подружжя об'їздило вже півсвіту.

В одному з інтерв'ю Марина розповідала, що багато в чому бере приклад зі своїй куми Оксана Білозір. Вона має дуже великий вплив на дітей подружжя Порошенків особливо у творчому напрямі.

Світогляд

До подій Євромайдану Марина була парафіянкою УПЦ Московського патріархату.

У число її улюблених занять входить не тільки турбота про чоловіка і дітей, а й шиття, вишивання, в'язання і кулінарія.

Марина разом з чоловіком регулярно відвідують церемонію "Людина року" та виставки в "Мистецькому Арсеналі". Декілька разів були помічені на "Вечірньому кварталі".

Головне правило родини Порошенків - ніколи вдома не обговорювати політику.

Психологічний портрет

Марині не подобається термін "Перша леді", який до неї вже активно застосовують. "Я не дуже люблю це словосполучення. Воно несе в собі відособленість і відірваність. Перша - значить одна, осторонь. Я готова допомагати своєму чоловікові, ось найголовніше. Всі ті питання, які будуть щодня виникати, я готова, засукавши рукави, вирішувати і стояти з чоловіком пліч-о-пліч", - говорила Марина в одному зі своїх інтерв'ю.

Історія кохання

Майбутня перша леді познайомилась із Петром Порошенком на студентській дискотеці після закінчення зимової сесії в університеті. Як говорить сама Марина, це було кохання з першого погляду.

 

"Я дуже ним пишалася і завжди відчувала себе за його спиною, як за кам'яною стіною", - ділилася Марина Порошенко з журналістами в одному з інтерв'ю.

Зустрічатися майбутнє подружжя почало лише через півроку після знайомства. Вийшло так, що їх разом відправили у колгосп збирати врожай. Через рік Марина і Петро вирішили одружитися. Але одразу після подачі заяви в ЗАГС, рівно через тиждень, Петру Олексійовичу прийшла повістка з військкомату - тоді не було відстрочки тим, хто навчався у вузі.

Проте солдата Петра Порошенка відпустили рівно на 10 днів, щоб відгуляти весілля. Практично наступного дня він поїхав в частину. Першу дитину Марина народжували у відсутності Олексійовича через армію, а на всіх інших пологах чоловік був поруч з нею і всіляко її підтримував.

 

Нині ж, за словами Марини, чоловік - справжній глава родини, його слово - закон. Незважаючи на свій непохитний авторитет у родині, Петро Олексійович всі домашні справи може зробити сам, тому на нього можна покластися абсолютно у всьому.

Родину Порошенків називають однією з найміцніших в українському політикумі. Марина з Петром разом вже майже 30 років. А нещодавно з'явилась інформація, що вони скоро стануть дідусем та бабусею.

Тим часом у соцмережах про Марину пишуть багато позитивних відгуків, аналізуючи її стиль, витриманість та наряди, мовляв "таку й не соромно людям показати", жваво порівнюючи її з попередньою першою леді Людмилою Янукович.

Нагадаємо, згідно з попередніми результатами голосування на виборах президента України, Петро Порошенко є безперечним лідером. Своїх конкурентів він залишив далеко позаду, і є висока ймовірність того, що другого туру виборів не буде.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору