Майбутніх журналістів запрошують на стажування до київських редакцій

16 березня 2017, 17:20

Студенти випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України запрошують на 15-тиденне стажування до київських редакцій провідних медіа. Цю програму розробили у фундації «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння інтернет-видання «Детектор медіа», пише "ГромЧЕ".

Учасники журналістської інтернатури зможуть опанувати інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та здобудуть теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста.

Робота школи триватиме протягом 15 днів – з 20 квітня по 4 травня 2017 року у м. Київ. Участь для студентів безкоштовна. Фундація «Суспільність» забезпечить учасників проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати (потяг чи автобус).

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Усім кандидатам необхідно буде заповнити аплікаційну форму, надіслати професійне CV та мотиваційний лист на пошту: [email protected]

Останній день прийому заявок до участі: 28 березня 2017 року 23:59.

Поділитись

Коментарі

Вгору