Смілянка у власному будинку прихистила близько сотні безпритульних тварин (відео)

16 березня 2017, 16:57

Без вихідних і відпусток.  Жителька Сміли  Тетяна Клочко організувала притулок для тварин у власному будинку. За рік вона надала прихисток  сотні чотирилапих.  Кошти і харчі для тварин приносять  небайдужі сміляни, проте, щоб прогодувати таку армію тварин, цього недостатньо, йдеться у сюжеті ЧСН.

Вона кожного знає поіменно і усіх однаково любить. У  невеликому будинку  разом із Тетяною Клочко мешкає сотня хвостатих. Ось вже 24 роки жінка допомагає тваринам, які потрапили у біду.  Навіть навчилася робити нескладні операції які не потребують наркозу.

Лікує скалічених, доглядає покинутих. Жінка щодня ходить пішки 3,5 кілометра до місцевого ринку за продуктами для своїх чотирилапих друзів. Тяжко ще й тому, що з 94 року Тетяна має пожиттєву групу інвалідності і нині ніде не працює.

Інколи грошей не вистачає, навіть щоб прогодувати тварин.  Тому доводиться харчі брати у борг. За м’ясо вже завинила більше тисячі гривень, а за крупи - 330. А ще є борг у ветзакладі.  З весною, хвостаті мешканці житимуть на дворі у вольєрах, які необхідно оновити.

По можливості Тетяна повертає кошти, проте турбується, що завтра не зможе нагодувати усіх своїх підлеглих. Тому просить  небайдужих допомогти хвостатим.

До речі,не тільки  Тетяна Яківна переймається долею покинутих й підкинутих тварин. Інші жителі міста також тимчасово надають прихисток  знедоленим вухатим, втім згодом вони «переїжджають» у притулок до Тетяни.

Сусіди ж добре знають  Тетяну, адже неодноразово звертаються до неї.  Однак дехто підтримує жінку – зооволонтера,  але є й ті, хто проти  такої ініціативності.

Вгору