«Людиною року» можуть стати черкаська журналістка й президент «Черкаського Дніпра»

18 листопада 2014, 23:30

1

До списку претендентів на звання «Людина року» потрапила журналістка з Черкащини та президент клубу «Черкаський Дніпро», інформують Новини Черкащини.

2

За звання кращого журналіста-телевізійника позмагається обличчя «України» Анна Панова. Раніше журналістка працювала на телеканалі «Інтер», починала свою кар’єру телеведучою і головним редактором на телеканалі «ВІККА».

У номінацію «Фінансист року» потрапив Ігор Дорошенко, почесний президент клубу «Черкаський Дніпро» та голова ПАТ «Банк Михайлівський». Два роки тому він уже потрапляв до переліку кандидатів на звання «Людина року», однак залишився лише лауреатом.

3Загалом організатори конкурсу оприлюднили поточний рейтинг претендентів на титул «Людина року-2014». Кращих у сфері своєї діяльності визначатимуть у таких категоріях: «Міський голова року», «Промисловець року», «Менеджер року», «Фінансист року», «Лідер страхового ринку», «Телевізійний журналіст року», «Інтернет-медіа року», «Юрист року», «Митець року» та «Спортсмен року». У кожній категорії від одинадцяти до чотирнадцяти претендентів на перше місце.

Підсумки конкурсу оголосять наприкінці 2014, а вшанування лауреатів та переможців заплановано на березень наступного року.

 

Будьте лучшими во всем! "Ясень" сделает ваш дом уникальным. Заказать первоклассную кухонную мебель здесь.

Поділитись

Коментарі

Вгору