Лисянські копи переслідуватимуть злочинців на ”Міцубісі”

15 серпня 2017, 20:47

Нещодавно райвідділи поліції Черкаської області, в рамках реформи Нацполіції поповнилися 18 сучасними службовими автомобілями Mitsubishi Outlander. Один із таких красенів дістався і лисянським поліцейським, автопарк яких не оновлювався вже десять років, інформують "Вісті Черкащини".

- Ці японські автомобілі – комфортні, екологічно безпечні та мають гібридну силову установку. Тобто можуть їздити і на електричній батареї, яка заряджається від звичайної розетки, і на бензині. Їх для Нацполіції закупили на пільгових умовах відповідно до Кіотського протоколу про зміну клімату, – розповів начальник сектору реагування патрульної поліції Ігор Іващенко. – Поки що авто тестуємо, перевіряємо, на що воно здатне в наших умовах. Сформували екіпаж з трьох патрульних, які почергово виїжджатимуть на термінові виклики в населені пункти району.

Mitsubishi Outlander значно полегшить роботу групи швидкого реагування райвідділу поліції, адже його прохідність, швидкість, надійність не зрівняються з давно застарілими і "убитими" ВАЗами чи УАЗами. Таке оновлення, в поєднанні з недавнім підвищенням зарплат – прекрасна мотивація поліцейських ще краще виконувати свої обов’язки та свідчення тих змін, які вже зараз відбуваються в країні.

Коментарі

Вгору