У Смілянському лісгоспі працює унікальний сучасний кран вагою 48 тонн

15 серпня 2017, 21:08

На нижньому складі ДП "Смілянський лісгосп" завжди кипить робота, адже саме сюди надходить уся деревина, заготовлена лісництвами, пише "Сміла.City".

Нижній склад – це серце усього великого підприємства, яке ритмічно та впорядковано б’ється. У процесі не повинно бути ані найменших збоїв, тому усі працівники надто відповідально та серйозно ставляться до роботи.

- Чудовий у нас колектив дружний та злагоджений. Усі професіонали та на відмінно знають свої обов’язки. Минулого року на нижньому складі було встановлено новий сучасний кран, вагою 48 тонн та  вантажопід’ємністю 16 тонн. База крана становить 32 метри. Цей могутній велетень успішно «влився» у колектив нижнього складу і працює. У його конструкції застосовуються сучасні механізми, частотне регулювання самого крана та кабіни, - зазначив начальник нижнього складу Віктор Морозов.

Загалом модель крана є унікальною, адже розроблена та виготовлена спеціально для умов нижнього складу лісгоспу, за технічним завданням, яке враховує всі ососбливості з навантаження та розвантаження лісопродукції.

Коментарі

Вгору