Листоноші скаржаться на агресивних собак у Тальному

17 серпня 2020, 20:43

Зграї собак, нерідко агресивних, часто можна зустріти в центрі Тального, біля лікарні, автобусних зупинок, на «маленькому базарчику», біля шкіл та дитячих садочків, закладів громадського харчування. Про це інформують "Вісті Черкащини".

Жителі міста ставляться до безпритульних тварин по-різному: хтось підгодовує з жалю, не усвідомлюючи, що наражають інших на небезпеку, хтось намагається знайти доброго господаря для знедоленого пса, а хтось «пригощає» стусанами або ж навіть отрутою чи кулею.

Про те, що «з собаками треба щось робити», говорять усюди. З одного боку висловлювання на кшталт: «Містом ходити небезпечно», «Треба карати безвідповідальних господарів, котрі відпускають собак побігати», «Переловити (перебити, повивозити) отих псів, бо загризуть скоро». З іншого: «Собаки – живі істоти, насильство над ними карається», «Нехай влада створить притулок для бездомних тварин». Тальнівці неодноразово скаржились до міськради, поліції. Та, як бачимо, ця проблема для нашого міста хронічна і місцева влада не звертає на це увагу.

– Набридли вже ці пси на вулицях! Чого це я маю йти і озиратися, бо хтось погрався песиком і викинув? Негайно потрібно прибрати собак з вулиць міста, мені байдуже, яким чином. Потрібен облік і паспортизація тварин, тоді буде порядок і менше псів на вулицях, – нарікає Дарина Загородня, жителька міста.

За словами заступника міського голови Олександра Маринченка, мова за притулок для бродячих тварин ведеться ще з 2017 року.

- Під нього виділена земля, створений проєкт, навіть закуплені деякі матеріали, але немає у міста зайвих п’ять мільйонів на його побудову.
На жаль, про притулок для бездомних тварин жителі міста можуть тільки мріяти. Місцева влада хоч би з дорогами, тротуарами, водогонами розібралась.

До "Вістей Черкащини" редакції звернулися занепокоєні листоноші Тального, які щодня стикаються з цією проблемою. Вони скаржаться, що під час доставки пошти їх часто супроводжують зграї бродячих псів, а більш агресивних «домашніх улюбленців» вони зустрічають, просто підходячи до паркану, щоб покласти доставку в поштову скриньку. Листоноші, а переважно це тільки жінки, абсолютно беззахисні. На роботі їм видають газові балончики, але вони допомагають хіба що налякати хом’ячка.

Поділитись

Коментарі

Вгору