В Умані чоловіка розірвало автомобілем (ФОТО)

17 серпня 2020, 20:35

В Умані автівкою розірвало людину. Трагедія трапилася у понеділок, 17 серпня. Чоловік нібито раптово вискочив перед автомобілем молоді.  Прямували на відпочинок в Одесу. Від травм той загинув на місці. Один із пасажирів, який їхав в іномарці, припустив , що загиблий навмисно міг кинутися під колеса.

- Коли ми їхали, уже світало, але було досі темно, - каже пасажир, який не називається. – Людина просто стояла. Ми ж не очікували, що він може таке зробити. Вистрибнув, витягнувши руки вперед. Не знаю, можливо, в нього щось трапилося в житті. Але людина самовбивчо кинулася під машину.

За словами водія, швидкість машини була 70 кілометрів на годину. У поліції вже відкрили кримінальне провадження. Автівку забрали на штрафмайданчик.

-  Цей пішохід переходив дорогу в невстановленому місці, - каже речниця обласної поліції Зоя Вовк. – Водій «Шкода Октавіа» скоїв наїзд на чоловіка. Від травм він помер на місці. В машині, окрім водія, перебувало ще троє пасажирів. Наразі відкрито кримінальне провадження за ознаками порушення правил безпеки руху, що спричинило смерть потерпілого.

Експертиза показала, що водій був тверезим. В якому стані перебував загиблий, буде відомо після розтину.

Підготував Сергій Радченко

Поділитись

Коментарі

Михайло сказав:

70 км/год у місті – перевищення як не крути.

Павло сказав:

Я щось так і не зрозумів :а за що водію кримінал?

Тітка загиблого сказав:

Перед тим, як у погоні за сенсаціями і рейтингами викладати такі публікації , дочекайтесь хоча б якогось офіційного висновку. А то таким писакам хочеться 😡😡😡

Вгору