Львів’яни купили готель “Сміла”

10 лютого 2023, 16:14

8 лютого у Смілі завершився електронний аукціон із продажу об’єкту комунального майна - готелю "Сміла". Під час попередніх трьох спроб торги не відбулись через відсутність покупців, пише Сміла.ua.

Відповідна інформація розміщена на онлайн-платформі електронної системи публічних закупівель Prozorro. Там же вказано, що торги були проведені методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни - голландський аукціон.

За цей готельний комплекс ТОВ "Агро-Рось" запропонувало 5 млн грн, а ТОВ "Іскра-транс-логістик" на 70 тис. грн більше і виграло торги.

Нові власники готельного комплексу - львів’яни. На онлайн-платформі Prozorro у досьє підприємства вказано, що зареєстроване ТОВ "Іскра-транс-логістик" у Львові. Його статутний капітал складає 10 тис. грн. Основний вид діяльності: "вантажний автомобільний транспорт".

Нагадаємо, перший поверх готелю продали ще у 2000-х роках. Наразі на торги був виставлений цілісний майновий комплекс КП "Готельний комплекс "Сміла" - 2, 3 та 4 поверхи будівлі. Верхній поверх знаходиться у аварійному стані, інші два - в задовільному стані. Значного оновлення потребує фасадна частини готелю, адже будівля знаходиться в центрі міста.

Серед умов продажу було прописано збереження основного виду діяльності підприємства впродовж року. Також новому власнику і уповноваженому ним органу не можна звільняти працівників приватизованого підприємства протягом шести місяців з дня переходу до нього права власності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору