Важливими є не кількісні, а якісні показники: у черкаському ЦНАПі триває набір до “Гвардії наступу”

10 лютого 2023, 16:53

Набір до “Гвардії наступу“ стартував ще на початку лютого. Запис проводиться в межах ЦНАПів, де облаштували спеціальні місця і де власне отримують потрібну інформацію, проходять співбесіду та заповнюють анкети добровольці, які вирішили доєднатись до одного із восьми створених загонів за різними військовими спеціалізаціями :”Лють”, “Сталевий Кордон”, “Азов“, “Червона калина“,” Рубіж”, “Кара Даг”, “Буревій“, “Спартан”. Черкаський ЦНАП - один із шести, які розпочали роботу з формування “Гвардії наступу в межах Черкаського регіону.

Серед перших добровольців - 26 річний Максим Гутерчик. Кілька років тому чоловік проходив строкову службу в Державній прикордонній службі. Маючи досвід, тепер вирішив стати добровольцем “Гвардії наступу“, вступивши до загону прикордонників. Максим розповів, що рідні звісно хвилюються, але ж й всіляко підтримують.

“Ми живемо у такий час, що й цивільні перебувають у постійній небезпеці, тому я вважаю, що вибір щодо “Гвардії наступу“ є покликом кожного, - вважає доброволець.

Як прокоментував керівник Черкаського ЦНАПу Олег Ткаченко, оформитись до гвардійців можна і через систему онлайн. Також - через гарячу лінію або ж безпосередньо через рекрутингові служби у ЦНАПАх. Кампанія з набору воїнів проводиться на добровільних засадах і не зараховується до загальних мобілізаційних процесів.

За словами голови Черкаської ОВА Ігоря Табурця, формування резервів для ЗСУ є іншим напрямом, який діє паралельно до формування загонів “Гвардії наступу“, що є ініціативою МВС.

“Для нас важливими є не кількісні, а якісні показники“, - зазначив він.

Також голова Черкаської ОВА повідомив, що всі учасники рекрутингового процесу проходитимуть ретельну підготовку, будуть забеспечені необхідним спорядженням.

Загалом до 6 ЦНАПів з початку компанії набору добровольців звернулося 160 осіб, а також вже оформленно півсотні заяв.

“Гвардія наступу“ буде налічувати орієнтовно 20 тисяч осіб.

Як долучитися?
- онлайн на storm.mvs.gov.ua 
- у визнчених ЦНАПах:

  • Черкаси: вул. Благовісна, 170
  • Сміла: вул. Незалежності, 37
  • Умань: вул. Чорновала, 32/6
  • Жашків: вул. Захисників України, 17
  • Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47
  • Золотоноша: вул. Незалежності, 40

Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору