Людмила Супрун пропонує вирішення «сміттєвої» проблеми округу

15 липня 2019, 09:36

Людмила Супрун пропонує вирішення «сміттєвої» проблеми округу

Інвестори зацікавлені в будівництві сміттєпереробного заводу на Смілянщині. Про це днями заявила кандидатка в народні депутати по 198-му одномандатному виборчому округу Людмила Супрун. Вона вже попередньо провела переговори з майбутніми партнерами у цьому проекті.

Екологічну проблему Сміли та району можливо частково вирішити завдяки будівництву сміттєпереробного заводу. Таку думку висловлює Людмила Супрун.

- Коли в’їжджаєш до Сміли, перше, що помічаєш, – неприємний запах. Потім уже бачиш гори сміття, які вже нікуди дівати, – ділиться враженнями Людмила Супрун. – Шляхом вирішення цієї проблеми може стати будівництво сміттєпереробного заводу, який буде безпечно ліквідовувати та переробляти відходи. Таке рішення має багато супутніх переваг. По-перше, це дуже прибуткова справа для міста. По-друге, внаслідок переробки сміття місто зможе отримувати електроенергію, що дозволить здешевити тарифи на комунальні послуги. По-третє, продуктами переробки стають будівельні матеріали, які можна використовувати на користь міста. По-четверте, місто стане чистим.

За словами Людмили Супрун, цей проект вона розробляє досить тривалий час. Її партнери та друзі із Польщі та Чехії вже запропонували фінансову підтримку в його реалізації.

- Крім того, є гранти Європейського Союзу під подібні програми. Це безповоротна фінансова допомога, це навіть не кредит, який треба буде повертати. Тому лишилось тільки докласти бажання реалізувати цей проект, – зазначає Людмила Супрун.

 

Коментарі

Черкащанка сказав:

Яке “відкриття”! “Сміттєву проблему” і у Черкасах вирішить бідівництво сміттєпереробного заводу! Але для когось це невигідно. А те, що Супрун видає за своє особисте бачення того, навколо чого вже роками “топчуться”, навіює думку, що “винні” вибори!))

Вгору