Лісничук розповів, чим відрізняються черкаські патрульні від харківських

26 грудня 2016, 10:11

sk155101

Колишній керівник Патрульної поліції Черкас Вадим Лісничук в інтерв’ю Depo.Харків розповів, про відмінності в керуванні харківською патрульною поліцією і черкаською.

- Основна характерність харків’ян – висока юридична підготовленість, вони розвинені, інтелектуальні люди, культурні. Мені з такими людьми легше, тому що такі люди чітко розуміють, чого вони хочуть. У Черкасах також не дурні люди, ви не подумайте, також розумні, але в Харкові це більше прослідковується. Це про людей загалом і особовий склад, зокрема, - зазначив Лісничук.

На питання, чи вважає він харківських злодіїв розумнішими за черкаських, Лісничук відповів:

- Злодії, крадії – вони скрізь однакові, у них мета одна – "наваритися". Як правило, ті злодії, із якими ми працюємо, крадії – це дріб’язкові злодюжки. Як правило, вони наркозалежні, і все, що їм потрібно, - це вкрасти, щоб задовольнити свою фізіологічну, медичну потребу.

Також він розповів про невдалий досвід у Черкасах, коли презентував кримінальну карту міста.

"Коли був начальником, показав найбільш кримінальні райони Черкас. Ріелтори сприйняли це як рекламу-антирекламу, і це понесло за собою певні наслідки, до яких я взагалі ніякого відношення не маю. Зараз би не хотів робити ту ж помилку. Тому що у названих мною найбільш кримінальних районах квартири можуть впасти в ціні, і навпаки, у найменш кримінальних – подорожчати. Я б не хотів апелювати цими даними", – зазначив Вадим Лісничук.

Нагадаємо, Вадим Лісничук з 2 листопада очолює Партульну поліцію Харкова.

Поділитись

Коментарі

Вгору