Лісівники Черкащини передали допомогу своїм колегам зі звільненого Лиманського держлісгоспу

25 грудня 2022, 12:05

Працівники державного підприємства "Корсунь-Шевченківське лісове господарство" Черкащини підготували волонтерську допомогу своїм колегам зі звільненого Лиманського держлісгоспу Донецької області.

– Історія нашої волонтерської допомоги колегам з Лиману почалася з дружби. Річ у тім, що з початком повномасштабного вторгнення багато працівників лісової галузі Донеччини виїхали з рідних країв із цілком зрозумілих причин. Багато хто знайшов прихисток на Черкащині. І от саме до нас приїхала родина начальника місцевого ОУЛМГ Віктора Стороженка. Вони розмістились у нашому Квітчанському лісництві, – розповів директор ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» В’ячеслав Шако.

Лісівники та місцеві мешканці звільненого Лиману не мали практично нічого. Тому за лічені дні черкащани зібрали гуманітарну допомогу.

- Звісно, ми всім колективом вирішили допомогти. І за безпосереднього сприяння та погодження начальника Черкаського обласного управління Олександра Дзюбенка кинули заклик і зібрали чималий волонтерський вантаж. Приготували донеччанам усе – від продуктів, що не псуються та мінеральної води, до засобів гігієни та медикаментів, - розповідає В’ячеслав Шако.

Рейс минувся без пригод. Вантаж на місці роздали лісівникам, медикам, українським воїнам-захисникам та дітям. 

За інформацією пресслужби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору