Лікарю з Черкас терміново потрібна грошова допомога для операції на серці

21 березня 2018, 13:39

Facebook / Eugene Shatokhin

Довіреному лікарю-терапевту з Черкас Віктору Шатохіну терміново потрідна грошова допомога на операцію на серці. Про це на сторінці у Facebook повідомив його син Євген Шатохін, пише vikka.ua.

Чоловіка у критичному стані госпіталізували до обласного кардіоцентру з тяжким порушенням серцевого ритму. Лікарям вдалося стабілізувати стан хворого. Проте внаслідок інфаркту, котрий був у лікаря 19 років тому, у нього відмерла частина серця, а на місці м’язової тканини утворилася аневризма, яку необхідно видалити.

Наразі у чоловіка порушено кровопостачання до серця. Одна з артерій повністю перекрита, а інші дуже звужені. Зараз до серця потрапляє в п’ять разів менше крові, ніж необхідно. Тому Віктору Шатохіну необхідно зробити коронарне шунтирування та замінити серцевий клапан.

Необхідну операцію можуть зробити лікарі в Києві. Для цього родині необхідно зібрати близько 120 тисяч гривень. Більш точну вартість лікування повинні встановити лікарі після детального обстеження.

Банківські реквізити для перерахувань фізичних осіб: картковий рахунок № 5168 7422 0710 5994 в ПриватБанку, Шатохін Євген Вікторович.

Поділитись

Коментарі

Вгору