З’явилися шокуючі факти про нелюда, який зґвалтував студентку в Умані

21 березня 2018, 14:08

Чим думали слідчі, прокурори та ціла колегія суддів, які випустили на волю жорстокого маніяка? Гадали, що пронесе?  17-річна студентка з Умані, повертаючись додому звичним парком навіть подумати не могла, що того дня покидьок, якого не покарали своєчасно, накинеться на неї і, погрожуючи смертю, затягне у кущі. Про це йдеться у сюжеті Надзвичайних новин.

17 річна студентка й досі не може повірити, що це трапилося саме з нею. Дівчина поверталася додому через завжди людний парк «Софіївку», як раптом на неї накинувся незнайомець і зґвалтував. Тепер вона боїться показувати своє обличчя.

У поліції зізналася, що не могла чинити опір дорослому чоловікові. Навіть боялася кричати та кликати на допомогу. Інакше ґвалтівник погрожував її вбити.

Після наруги над підлітком зловмисник забрав у жертви прикраси та мобільний і втік.

Та вже за декілька годин його затримали правоохоронці.

- Проведеними оперативно-пошуковими заходами особу зловмисника було встановлено, - каже старший інспектор уманського відділу поліції Ірина Вінницька. Ним виявився місцевий мешканець, який неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців.

Підозрюваному 32 роки, коментувати свій вчинок чоловік відмовляється.

Та з’ясувалися просто шокуючі факти – цього чоловіка затримують вже не вперше в тому числі і за тяжкі злочини.

5 років тому "Надзвичайні новини" розповідали про наджорстоке вбивство зі зґвалтуванням. У тій же «Софіївці» знайшли понівечене жіноче тіло. Тоді судмедексперти зробили жахаючі висновки – жертву ґвалтували із застосуванням пляшок та гілок. Над жінкою знущалися, коли вона була ще живою. А потім вбили.

Тоді всі речові докази вказували на цього самого чоловіка. На той момент йому було всього 28, жертві – 45.

Тоді збоченець був більш говірким і не заперечував, що саме він причетний до звірячої розправи.

Але сталося неймовірне – нелюд не поніс покарання за тяжкий злочин.

Розглядати особливо тяжкі злочини, згідно із законом, має не один суддя, а ціла колегія. Але все ускладнювалося тим, що колегію довелося змінювати тричі, а ще на засідання не з’являлися родичі вбитої та свідки.

Так продовжувалося трохи більше двох років. Увесь цей час ґвалтівник сидів під вартою. А нещодавно судді вирішують змінити міру запобіжного заходу на домашній арешт із застосуванням електронного браслетну. Пояснили, що прокурор не навів ризики, які суд визнав би достатніми для тримання під вартою.

А потім обвинувачений почав вимагати замінити одного із суддів, але не було на кого замінювати. І поки справу направляли до іншого суду, злочинець опинися на волі та навіть встиг знайти роботу водієм.

Чоловік зараз під вартою. Далі його долю вирішить суд. Постраждала студентка сподівається, що не так як першого разу, і тепер таки прозвучить вирок. Дівчина хоче, щоб кривдника запроторили за грати на віки.

Відео - ТУТ.

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

Не тільки “запроторили за грати на віки”, а й кастрували того нЕлюда.

Вгору