Вакцина не викликає безпліддя: Головний санлікар закликав не вірити фейкам

29 жовтня 2021, 20:50

Головний санітарний лікар країни Ігор Кузін закликав не вірити у фейки про щеплення від COVID-19, пише "Українська правда".

Про це медик повідомив у етері "Україна-24".

- Я хотів би почати з того що зараз 8 з 10 людей, які помирають, це люди похилого віку. І я б закликав кожного захистити своїх рідних та близьких, і спонукати їх до вакцинації, спонукати провести вакцинацію, бо це дійсно невідворотні втрати... Друга ключова теза для мене саме й те, що вакцини є ефективними, та про це є доказова медицина, про це є дослідження. Тому не довіряйте фейкам або якимось групам, які прочитали про якісь віртуальні речі, що вакцина викликає або безпліддя, або впливає на ваше ДНК, - зауважив Кузін.

За його словами, якщо людина придбала підроблений сертифікат про вакцинацію і скористалася ним, то їй варто звернутися до пункту щеплення і отримати справжню вакцину та повний курс щеплень.

- Треба буде розповісти, що ви його купили, відповідно буде викликана Нацполіція, зберуться докази, але людина отримує захист, а це найцінніше, - зауважив головний санлікар.

Кузін додав, що вакцинація ефективна, бо навіть інфікована людина переносить захворювання в легкій формі.

Проте, за словами санлікаря, не варто нехтувати протиепідемічними нормами такими як носіння масок та дотримання дистанції.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору