Лікар розповів, як рятували студента черкаського вишу

05 травня 2017, 23:35

Студент Маніятела Адріан Андіса, 1997 року народження, громадянин Зімбабве, який навчався в навчально-науковому центрі організації роботи з іноземними студентами ЧНУ імені Богдана Хмельницького на 1 курсі освітнього ступеня "бакалавр" спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" денної форми навчання, помер від жирової емболії. Про це повідомив завідувач травматологічним пунктом міської лікарні №3 швидкої медичної допомоги, голова Асоціації лікарів міста Черкаси Віталій Григор'єв, пише "Прочерк".

– Пацієнт помер від жирової емболії - ускладнення що трапляється при переломах довгих кісток. У нашу лікарню він був транспортований автомобілем без адекватного знерухомлення та ліків, що категорично заборонено. Його трусили в машині з Корсуня фактично 2 години. Гіпс був м’який, а це пряме порушення і до нас вже привезли з ускладненням. Жирова емболія фактично не лікується. Він пробув у лікарні одну ніч. Допомога надавалася адекватна, він був під наглядом. Та в пацієнта через жирову емболію зупинилося серце, бо у динаміці розвинувся набряк легень. Юнака реанімували, та згодом серце знову зупинилося, бо стан був несумісний з життям, – розповів про трагедію лікар.

Черкащанка сказав:

Як матері сказати, що її син, який приїхав із Африки навчатися в Україну, помер від перелому кісток? Хто відповість за оті порушення, що перерахував Григор”єв? Чи так все минеться?

aleksander сказав:

То есть его сбила машина, он получил повреждения тазобедренных костей, а необходимая первая помощь оказана не была?

вася сказав:

в 3-й мрут по 15-20 человек в сутки и все молчат и ни кого не судят

Вгору