Лідерка партії ВО „Батьківщина“ Юлія Тимошенко вважає місцеві вибори визначальними для країни

13 жовтня 2020, 18:10

13 жовтня лідер партії „Батьківщина“ прибула з робочою поїздкою до Черкас, де взяла участь у відкриті „Центру захисту черкащан “. Юлія Тимошенко зустрілась в офісі Центру із представниками черкаської громади, територіальних органів влади та партійцями, які будуть обиратись в органи місцевого самоврядування на виборах 25 жовтня. Під час зустрічі Юлія Тимошенко зупинилась на головних проблемах українського соціуму та дала поради, як завадити хибним антинародним крокам влади.

До речі, „Центр захисту черкащан“, створений на зразок тих, які вже успішно діють в деяких обласних центрах. Його було започатковано саме на прохання громадян. Згодом подібні громадські приймальні з’являться ще і в районних центрах Черкащини. Адже пересічним громадянам конче потрібна правова допомога, знання, як правильно написати запити до органів влади, і власне часто сам юридичний супровід у розв’язанні проблемних питань. На сьогодні назбиралось 30 звернень від громадян, які й будуть передані до центрального партійного офісу ВО „Батькіщини“та за необхідності у державні структури.

—У той час, коли наступають на права людей, коли забирають останній захист, ми вважаємо, що от такі прекрасні Центри захисту людей будуть допомагати громадянам долати короткий шлях у 6 місяців до перезавантаження влади. Допомагати якось прожити цей період. Захищати їх, якщо треба перерахувати субсидії, допомагати, якщо треба, то перерахувати пенсії, якщо щось зроблено несправедливо. — прокоментувала лідерка ВО „Батьківщина“ Юлія Тимошенко.

Між іншим, голова черкаської обласної партійної організації ВО „ Батьківщина“ Юрій Тренкін готовий надати лідерці політичної сили понад 100 структурованих питань, які потребують швидкого вирішення вже на державному рівні.

Під час зустрічі з Юлією Тимошенко говорили про антинародний земельний закон та про кілька інших „дивних“ законопроектів, які по суті зраджують інтересам держави Україна.

За словами Юлії Тимошенко, одним із перших було запропоновано до розгляду законопроект, який по суті передбачає позбавлення країни об’єктів стратегічної державної власності та державних територій, які б давали сотні мільярдів прибутків. Він лобіює інтереси іноземців. Фонд держмайна також передає на приватизацію практично всі науково-дослідні інститути.

— Якщо завтра хтось купить їх умовно за гривню, то Україна буде позбавлена свого наукового потенціалу назавжди. Я не згадую про необхідність зберігання документації на цінні розробки наших вчених. Про всю наявну експериментальну базу. Мова не просто ведеться про те, щоб продати ці приміщення. А про те, щоб банально „зачистити“ нашу галузеву базу та інтелектуальну державну власність, вартість якої не можна порахувати. І це в період пандемії, коли на науку покладається найбільша надія, — емоційно зауважила Юлія Тимошенко. — Україна має достатній науковий потенціал, щоб розробляти та виготовляти тести для виявлення коронавірусу, для виготовлення рнк-вакцини. Просто влада має забезпечити фінансування даної програми та стимулювати науковців працювати на благо своєї країни.

Прикладів непатріотичних законів, за словами Юлії Тимошенко, можна наводити безліч. Взяти хоча б до уваги законопроект про водний транспорт. Він дозволить іноземним судам фактично безперешкодно та без дотримання жорстких екологічних норм користуватись українськими річками та іншими водними артеріями. Або закон про зняття недоторканості особливо важливих земель, що дозволить знову ж таки іноземцям скупляти наші чорноземи, ліси, водойми, заповідники та історичні пам’ятки.

Юлія Володимирівна підкреслила, що в Україні просто відбулася заміна менеджера(читай — президента). Решта того, що насправді гальмувало розвиток країни залишилось. Тож і ті, хто реально управляли Україною, також залишились.

— Відбувається дуже жорстке, безпринципне, абсолютно кероване управління країною. Люди сприймають це як хаос, — наголосила політик. — Тому нинішні місцеві вибори не просто зараз надзвичайно важливі, вони є насправді визначальними. Місцевим громадам потрібно мати депутатську армію, яка перш за все, не дозволить продавати землю та інші національні ресурси через аукціони. Скоріше за все, вищий ешелон влади буде скидати більше повноважень на місцеві громади, але не забезпечувати їх грошима. Тому потрібно, щоб у громадах були представлені люди, які будуть настільки фахові, настільки й чесні. І будуть стояти фортецею, аби жодне антинародне рішення не було прийнято проти інтересів людей, які мешкають на конкретних територіях міст та ОТГ.

На думку голови партії, нинішня влада таки починає усвідомлювати усю катастрофічність ситуації, пов’язаною з викликами світової пандемії.

— Від самого початку потрібно було забезпечувати людей безкоштовними ліками, а аналізи проводити вдома. Натомість влада частину антикоронавірусного фонду витратила на ремонт доріг. Фракція політичної партії „Батьківщина“ вимагає повернення коштів у фонд по боротьбі з Covid-19 через прийняття змін до бюджету, і розробила п’ять кроків, які мають бути негайно втілені владою для запобігання поширенню хвороби. А саме: відкриття єдиної гарячої лінії для хворих з єдиним телефонним номером, забезпечення людей безкоштовними тестами, запровадження мобільних бригад у разі виклику лікаря додому, надання безкоштовних ліків усім, у кого підтвердилась хвороба, включаючи хворих, що не потребують госпіталізації та лікуються вдома, а також розгортання додаткових ліжок і перепрофілювання лікарень, — пояснила реагування своєї політичної сили на головний виклик сучасності Юлія Володимирівна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору