“Ледве скинула зайві кілограми” – відома письменниця з Черкас розповіла, як карантин змінив її життя

10 липня 2020, 23:03

Під час карантину у співачки й письменниці Ірени Карпи з'явилося нове хобі - випічка. До цього ніколи в житті вона не готувала десертів. Пише "Gazeta.ua".

- Випічка - це жахливе хобі. Я ніколи в житті не пекла й не робила десертів. А тепер я просто королева павлових, наполеонів, тірамісу й іншого смачного та некорисного. Ну його, таке хобі. Ледве вийшло скинути зайві кілограми, - сказала Ірена Карпа.

- Готувала я більше й натхненніше, ніж творила прекрасне і вічне. Але все ж таки на карантині завершила роботу над книжкою "Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете". Також дописала серію оповідань для аудіоформатів. Вони кумедні, там є все: від маніяків і апокаліпсиса до спокійних морських елегій. За ними цікаво простежувати зміни мого психологічного стану під час карантину, - додала вона.

Також Ірена Карпа зізналася, що під час карантину найважче було з дистанційною школою.

- Домашні роботи ризикували серйозно попсувати мої стосунки з дітьми. В якийсь момент я махнула рукою і перестала їх контролювати: якось там вони ту домашку робили, а я більше не лізла. Наші стосунки вирівнялися. З чоловіком все було нормально, не бісив мене. Ми просто тихо працювали в окремих кімнатах, - розповіла письменниця.

- Через карантин я багато втратила, як і всі, хто працює у сфері культури й туризму. Навчальні курси, письменницьку резиденція для моїх студентів - усе довелося скасувати. І книжкові презентації та лекції в Німеччині, Голландії, Угорщині й Польщі також. Я вже мовчу про Україну, поїздку до якої чекала з нетерпінням. Намагаюся про це не думати. Вірю в те, що своїх читачів я зовсім скоро побачу, та ще й із новою книжкою, - додала вона.

Письменниця Ірена Карпа живе і працює в Парижі з 2015-го. 2 роки тому побралася із французьким інженером і музикантом Людовиком-Кирилом Требюше. Він - нащадок письменника Віктора Гюго. Познайомилися на вечері у спільного друга. Разом виховують 2 дітей Карпи від попереднього шлюбу.

Поділитись

Коментарі

Вгору