Кримські школярі здаватимуть ЗНО на Черкащині

13 травня 2014, 08:58

Троє випускників-переселенців із Криму складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання на Черкащині.

Про це повідомила директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галина Гаврилюк під час координаційної наради.

Усі троє школярів нині проживають і навчаються у Черкасах (зокрема, у 9-ій гімназії, 11-ій та 32 школах). Вони будуть забезпечені усіма необхідними умовами для проходження зовнішнього оцінювання на рівні з усіма іншими учнями. Разом із тим, працівниками управління здійснюється супровід цих учнів. Натепер їм надана допомога в здійсненні перереєстрації для проходження тестування в нашій області.

ЗНО цього року стартує 3 червня і триватиме до 27-мого. Загалом, свої знання тестуватимуть більше дев’яти тисяч черкащан. Із них – 6632 цьогорічних одинадцятикласників та ще 1545 випускників минулих років, учнів і студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

– Матеріали для проведення зовнішнього незалежного оцінювання забезпечує Український центр оцінювання якості освіти, – зауважила Галина Миколаївна. – Спецзв’язок здійснює доставку матеріалів для тестування в область, а наше завдання – належно організувати роботу пунктів тестування і забезпечити охорону як тих документів, які були доставлені, так і вже виконаних робіт.

За її словами, у дні проведення ЗНО у Черкаській області діятиме 27 пунктів тестування (11 з них у школах, 15 у ВНЗ, ще один у професійно-технічному навчальному закладі) у Золотоноші, Черкасах, Смілі, Каневі, Умані та Шполі. У них працюватимуть більш як тисяча освітян.

Зараз триває реєстрація громадських спостерігачів, які б слідкували за перебігом проведення ЗНО.

– Для забезпечення відкритості та прозорості, широкого й об’єктивного інформування громадськості про перебіг зовнішнього незалежного оцінювання з 5 травня ми розпочали інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реєстрації громадських спостерігачів, – сказала Галина Гаврилюк. – Ними можуть бути представники громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та засобів масової інформації.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору