Кримінальне провадження у справі пошкодження автівки черкаського журналіста все ж не закрили

01 вересня 2020, 18:00

27 днів поліція розслідувала кримінальне провадження за фактом пошкодження автомобіля журналіста черкаського видання «Про все» Олександра Носенка.

За його словами 27 днів черкаські слідчі допитували його дружину та родичів, аби закрити провадження.

- Чомусь слідчі не звернули уваги ні на публікації, які я вважаю однією з причин такого ганебного факту, ні допитали моїх колег... 27 днів знадобилося черкаським слідчим, щоб встановити, що у пошкодженні мого авто відсутній склад злочину! - обурюється Олександр.

Як вдалося дізнатися журналісту у колишніх колег, кримінальне провадження за ч. 1 ст 296 КК України було закрито на підставі ч.1 ст 284 того ж кодексу.

- Панове слідчі, ви зараз просите в Нацполіції зняти з контролю цю справу... Похвально! Залишу за собою право оскаржити це рішення, разом із попередньою кваліфікацією.

Водночас у ГУНП в Черкаській області вирішили, що рішення передчасне. Керівник Слідчого управління вибачився за дії своїх підлеглих і сказав, що справа ще триває. Мовляв, місяць тому був створений інститут дізнавачів і дізнавачка виявилася нефаховою. Тож справа в роботі у поліції.

Нагадаємо, у ніч на 4 серпня журналістові черкаського видання «Про все» Олександрові Носенку облили авто невідомою рідиною. Поліція порушила провадження за хуліганство, утім Олександр наполягає на тому, що причиною інциденту стала його професійна діяльність, а саме серія журналістських розслідувань про події у Матусівській ОТГ на Шполянщині.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору