“Симптоми алергії на амброзію схожі на симптоми COVID-19”, – Михайло Чередніченко

01 вересня 2020, 17:03

У Черкасах зараз існує велика проблема – цвітіння амброзії. Останні місяці люди дуже переживають через новий спалах коронавірусної інфекції COVID-19. Проте схожі симптоми з цим вірусом має алергія на цвітіння амброзії. Головні з них: головний біль, кашель, проблеми з диханням, першіння в горлі, чхання, зниження нюху та смаку, свербіж очей та погана якість сну.

Це надзвичайно потужний алерген, через який люди наражаються на серйозні проблеми зі здоров’ям. В обласній лікарні на обліку алергічного відділення перебуває більше п’яти тисяч черкасців. 45% з них пов’язують свою хворобу саме з цвітінням амброзії.

Для цих людей складно пережити ці чотири місяці.

Найкращий вихід швидко позбутися симптомів алергії — покинути зону, у якій росте амброзія. Проте така можливість є далеко не в усіх. Тому не чекайте значного погіршення самопочуття. Обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря. Він допоможе з’ясувати, що з вами.

Влада повинна взяти на себе обов’язок боротьби з амброзією, щоб полегшити життя тисячам черкасців. Не можна залишатися осторонь такої важливої для міста проблеми. Потрібно організовувати спеціальні загони, які будуть боротися та викорінювати амброзію. “Національний корпус” уже працює над вирішенням проблеми. Бо це не проблема одного окремо взятого алергіка – а проблема всієї громади.

Заслужений лікар України, представник “Національного корпусу Черкащини” Михайло Чередніченко

Коментарі

Ольга :

Та скільки ж можна вже говорити про цю Амброзію…. Коли вже державні служби визначать план заходів, а головне – реальнії дії, чи Амброзія не пахне хабарем..? Шановні, подумайте, тут теж можна ” поживитися”, не гайте час!

Наталія :

Згодна на 100%.

Ольга :

Я с Чигиринского району село Боровица,я и сын мы сейчас очень страдаем этим то,что я прочла это как раз про нас.У нас в селе много амброзии и не кто её не косит.

Вячеслав :

за свого життя не чув щоб в Боровиці спілкувались російською,а писати,то взагалі…..дикунство.

мыкола :

амброзию нужно не косить, а вырывать с корнем и сжигать

Олександр :

У мене такі ж симптоми, змушений був виїхати з Черкас. Набагато краще себе почуваю в Одесі. В Черкасах влада взагалі не приділяє цьому питанню уваги. І ця проблематика дуже серйозна для багатьох людей.

мыкола :

нацкорпус начал предвыборный пиар на амброзии??

Черкащанка :

“Дикунство” – писати такі коментарі! Навіщо ви принижуєте людину через мову? Може, вона – переселенка із Донбасу або Криму, де майже усі спілкуються російською. Не треба чинити розбрат. Розмовляйте українською і живіть із добром у серці.

Вікторія :

Це дуже нагальне питання, оскільки ніде в Україні немає такої кількості амброзії, як у Черкаській області.
Я кожного року страждаю від алергії на цю жахливу рослину, але цього року симптоми просто жахливі і стан тільки погіршувався, теж були думки про Ковід, (але я знаю що саме в цей період в мене алергія і не було температури чи ломоти) поки не поїхала у відпустку. На другий день все пройшло. Тепер боюсь повертатися у своє місто.

Вгору