Котельня в Монастирищі передана у комунальну власність міста

19 лютого 2014, 09:20

Ця подія нарешті відбулася завдяки наполегливості народного депутата України Антона Яценка, який, реагуючи на численні звернення жителів міста, пообіцяв добитися вирішення цього питання після тривалих переговорів із керівництвом заводу. Передача котельні дасть можливість залучити державні кошти на реконструкцію самої котельні та всієї мережі теплопостачання в місті. 

10 лютого 2014 року в Монастирищі відбулася офіційна церемонія передачі котельні у власність міста.

Досить довгий час  Монастирище залишалося єдиним в Україні містом в якому котельня, яка забезпечує соціальні заклади та будинки в місті теплом, залишалася у приватній власності Монастирищенського машинобудівного заводу.

У місті мешкає близько 8 тисяч жителів, які дуже довго чекали того моменту, коли котельня повернеться у комунальну власність.

Під час церемонії підписання, на якій були присутні народний депутат України Антон Яценко, міський голова Олександр Тищенко та представник ПАТ «Машинобудівний орден Трудового Червоного Прапора машинобудівний завод» Володимир Домачук, працівники комунальних служб міста, земельного та юридичного відділів міської ради та журналісти було передано пакет документів, що засвідчують право міста на користування котельнею.

- Передача котельні у комунальну власність це знакова подія для нашого міста, на яку громада чекала більше 10 років, - сказав міський голова Олександр Тищенко. – Неодноразово міська влада проводила переговори з власниками заводу щодо вирішення долі котельні, яка десятки років, як стратегічний об’єкт, забезпечувала теплопостачання в місті. З приходом на округ №200 народного депутата України Антона Яценка переговорний процес прискорився. І ось нарешті ми ставимо жирну крапку в цьому питанні. За ініціативи та підтримки Антона Володимировича, ми зможемо залучити державні кошти на реконструкцію не тільки самої котельні, а й мережі теплопостачання міста. Я щиро вдячний Антону Яценку, керівництву району за проведену масштабну та кропітку роботу, від якої залежить життєзабезпечення міста: як житлового фонду, так і соціальної сфери.

- Відтепер Монастирище отримало повну незалежність в плані теплозабезпечення, - зазначив Антон Яценко. – Ця подія стала якраз тим вирішальним чинником, який дозволить всім нам бути впевненими у енергобезпеці міста. А відтак, у завтрашньому дні. Скажу відверто, при всій повазі до власників машинобудівного заводу, судячи із затягування переговорного процесу, ми з міським головою побоювалися, що опалювальний період може взагалі зірватися або ж трапляться випадки з перебоєм у теплопостачанні, проте все відбулося найкращим чином. І тепер котельня перейшла до комунальної власності міста. Тож, тепер стратегічним завданням, спільно з міським головою, ми обираємо шлях до покращення теплопостачання міста.

- Я впевнено можу сказати, що мені не соромно дивитися монастирищанам у вічі, бо одна з ключових обіцянок з якою я йшов на вибори, виконана. Тепер котельня належить місту, а не приватним особам, - сказав Антон Яценко.

 За інформацією прес-служби народного депутата Антона Яценка

Поділитись

Коментарі

Вгору