Чи в нормальних умовах живуть примусово виселені мешканці гуртожитку – досліджуватиме комісія

19 лютого 2014, 09:47

 

Із ініціативою перевірки нинішніх умов проживання колишніх мешканців гуртожитку по вул. Горького,4/Калініна,108 (примусово виселених новим власником приміщення гуртожитку), виступив депутат Черкаської міської ради від Партії Регіонів Володимир Гудзенко.

Як відомо, у середині січня цього року державна виконавча служба здійснила виселення 5 із 21 сімей, що мешкали у гуртожитку, відчуженому товариством «ПраймБуд». Решта 16 родин погодилися чекати на безкоштовне отримання однокімнатних квартир у реконструйованому гуртожитку, який «ПраймБуд» планує перетворити на багатоповерховий будинок. 5 сімей, що від такого відмовилися, примусово виселили у помешкання по вул. Нечуя-Левицького, 101.

І от тепер, на думку депутата Володимира Гудзенка, існують підстави для занепокоєння нинішніми умовами проживання примусово виселених мешканців, що звернулися по допомогу до депутата.

Володимир Гудзенко запропонував задіяти УМВС, прокуратуру та СЕС - і провести обстеження теперішніх умов проживання виселених із гуртожитку мешканців.

Депутатська більшість Черкаської міськради свого колегу підтримала, проголосувавши за звернення міської ради про створення відповідної комісії - у складі представників УМВС, прокуратури, СЕС, депутатського корпусу міськради, підприємства «ПраймБуд» та самих колишніх мешканців скандальновідомого гуртожитку.

 За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Поділитись

Коментарі

Вгору