Костянтин Чернецький про переможницю Євробачення: “Українці українців не топлять. Топлять хохли”

26 лютого 2019, 11:56

Костянтин Чернецький про переможницю Євробачення: "Українці українців не топлять. Топлять хохли"

Соромно останні два дні читати дописи у фб стосовно MARUV. Соромно за людей. На словах усі такі демократи, а по факту одні гетьмани. Ще й без натяку на взаємоповагу.

Українка перемагає у відборі на Євробачення. Перемегає у чесному голосуванні і має їхати предствляти нашу країну на міжнародному конкурсі. Треба б об'єднатись навколо неї і підтримати, адже нам потрібна перемога. Що роблять українці? Виливають купу бруду з власної свідомості на дівчину. Бо комусь щось не сподобалось. Панове, демократія якраз і передбачає прийняття вибору суспільства, навіть якщо він протирічить вашій позиції. Чи це допоможе людині успішно представити країну на конкурсі і перемогти? Навряд чи. Але ж перемога нам не потрібна, нам потрібне власне его.

Чи думав хтось з критиків, що можливо це епатажний конкурс і тут не має бути снобізму. Хлопець передягнутий жінкою, з зіркою на голові - чомусь було нормально, а дівчина в еротичному образі то вже ганьба.

Чи думав хтось з критиків, що перемога на конкурсі здобувається за рахунок голосування людей з інших країн, і якщо у нас абсолютна більшість підтримала MARUV, то так може трапитись і в інших країнах.

Так чи інакше, MARUV не їде на Євробачення. Яка б на те не була причина, допомога співгромадян дівчині "допомогла". Зрадофіли радіють, его задоволене. Демократія спаплюжена, лежить на смітнику.

Моя ж позиція незмінна. Українці українців не топлять. Топлять хохли.

Костянтин Чернецький, депутат Черкаської міської ради

сергей 58 сказав:

шнурок

Олексій сказав:

Як раз така позиція і такі “діячі” і призвели до ситуації що маємо в країні. Де хто і досі не розуміє що таке війна….

Черкащанка сказав:

“Яка б на те не була причина, допомога співгромадян дівчині “допомогла”. Зрадофіли радіють, его задоволене. Демократія спаплюжена, лежить на смітнику.” І ЦЕ ВИ СЕРЙОЗНО??? При чому тут “співгромадяни”, які ВИБРАЛИ Марув, а не “втопили”? Організатори “отримали” “готову” переможницю. І – що? Вони підсунули зляпаний “на скору руку” контракт із кабальними умовами та штрафом у 2 млн. грн. і хто після цього ризикне поїхати? Ці ж самі “організатори”,не маючи Закону та чіткого уявлення щодо виступу наших артистів за кордоном, влаштували “політичний шабаш” на сцені відбору,РОЗБИРАЮЧИСЬ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ, ХТО є ХТО!!!
Вважаю, що відмова усіх трьох переможців їхати на ЄБ цілком справедливим. І усе це завдяки нашим “організаторам”, а не “співгромадянам”! Якщо б вони усі думали як ви, то не зробили б висновки та роботу над СВОЇМИ помилками та прорахунками. До речі, й постраждав бюджет СТБ та 1-го нац-го, бо вкладено було багато грошей для “смотрібєльного” конкурсу, а вийшло…як вийшло.

Алена сказав:

Вы ооочень заблуждаетесь.http://u-news.com.ua/74265-gromkij-skandal-v-ukraine-vokrug-evrovidenija-vysmejali-jarkimi-fotozhabami.html
Вот и ответ по поводу “допомоги співгромадян”.

юрий сказав:

Я думаю победа досталась хохлушке, а Украинцы поставили ее на место.

Вгору