Корисні поради щодо використання кредитних карток

15 грудня 2022, 14:26

Кредитки давно і надовго увійшли до нашого життя, дозволяючи користуватися всіма благами банківських послуг. При цьому неправильне використання кредитних карток може призвести до негативних наслідків та серйозних боргів. Щоб уникнути цього, варто ретельно вибирати банк, у якому ви збираєтесь отримати кредитку.

Наприклад, карта з кредитним лімітом Sportbank користується неабиякою популярністю в українців через вигідні тарифи та зручність використання онлайн-банкінгу. Що ж до правил користування кредитними картками, про них ви дізнаєтесь у нашій статті.

Як користуватись кредиткою з вигодою?

Оформляючи кредитну картку, не лінуйтеся витратити час вивчення її тарифів. Спортбанк пропонує вигідні умови використання карточки, чий пільговий період досягає 62 днів, а максимальна сума, на яку ви можете розраховувати – 100 000 гривень. Якщо ж говорити про правила використання карток, хочемо звернути вашу увагу на такі нюанси:

  • намагайтеся уникати відсотків – суворо слідкуйте за пільговим періодом, погашаючи борг до його закінчення;
  • ретельно плануйте витрати – оплачуючи щось кредиткою, намагайтеся не виходити за заздалегідь встановлений максимум, і тримайте в думці, що гроші доведеться повертати;
  • не знімайте готівку – знімаючи кошти у банкоматах, ви сплачуєте відсотки, встановлені банком (у Sportbank це 4,9% за користування кредитними коштами);
  • користуйтеся бонусами – більшість банківських установ пропонує низку бонусів за користування кредиткою, тому не варто їми нехтувати.

І головне, забудьте про саму картку, адже в XXI столітті вона вам просто не потрібна. Той же Sportbank пропонує чудовий мобільний банкінг, який дозволяє користуватися всіма перевагами кредиток без використання карток. Якщо у вас не буде карти в кишені, то і спокуса зняття готівки буде набагато менше, а при оплаті онлайн або за допомогою платіжних систем відсотки не знімаються.

Чи варто взяти кредитку: висновки

Дотримуючись наших правил, ви зможете сповна скористатися всіма благами, які пропонують банки. При цьому ви уникнете боргових ям та прострочок щодо погашення кредитних коштів. Додаткова рада! Кредитка – чудовий заставний інструмент. Ви можете скористатися лімітом, який не знімається, а заморожується на час користування послугою, наприклад, орендою автомобіля.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору